Witaj na blogu

Wywiad z Ciocią LEGO- uczestniczką pierwszej edycji LEGO Masters
Jesienna chandra i nuda u Twojego dziecka? Pobaw się z nim klockami!
Jesienna auta za oknami może dać się we znaki także dzieciom, które zazwyczaj są przyzwyczajone do częstszej aktywności na świeżym powietrzu. Problemem są również coraz krótsze dni, które znacznie ograniczają możliwość cieszenia się słońcem. Z jesienną chandrą można sobie poradzić. My mamy ulubione książki i seriale, a dziecku możemy zaoferować zabawę klockami. Dlaczego jest to bardzo efektywny sposób w walce z monotonią typową dla jesiennej pory?
czytaj całość »
Układanie klocków i ich wpływ na rozwój dziecka
Kreatywna zabawa klockami może zaoferować dziecku wielu korzyści. Nieprzypadkowo jest to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabawek. Wybierając zestaw dostosowany do wieku dziecka jesteśmy w stanie wspomóc prawidłowy rozwój malucha na wielu płaszczyznach. Zastanawiasz się, kiedy przychodzi optymalny czas na klocki? W ofercie najlepszych marek, takich jak LEGO, dostępne są kolekcje dla dzieci poniżej 3. roku życia!
czytaj całość »
Czy zabawa klockami pozwoli osiągnąć lepsze wyniki w nauce dziecka?
Nie ulega wątpliwości, że zabawa klockami ma korzystny wpływ na rozwój dziecka. Pozwala rozwijać wyobraźnię, kreatywne myślenie, podstawowe zdolności manualne, a także ćwiczyć koordynację oko-ręka. No dobrze, ale czy klocki LEGO, Cobi i Playmobil mogą faktycznie wpłynąć na wyniki naszego dziecka w szkole. W tym artykule postaramy się udowodnić, że tak! Wskażemy również konkretne przykłady korzystnego wpływu klocków na naukę.
czytaj całość »
Podsumowanie 6 edycji konkursu #czasnakonkurs w #czasnaklocki.
„Pokaż nam zdjęcie swojej konstrukcji i wygraj klocki!”- tak brzmi przewodnia myśl konkursu #czasnakonkurs w #czasnaklocki. Jakie budowle mają największą szasnę na wygraną? Którym konstruktorom udało się zachwycić klockowe jury? W jaki sposób będzie wyglądać wakacyjna edycja zabawy? Zapraszamy do lektury- przed Wami podsumowanie 6 edycji konkursu!
czytaj całość »
Czy zabawa klockami wpływa na rozwój intelektualny dziecka?
Budowanie różnych konstrukcji z klocków ma bardzo korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Możemy wymienić przynajmniej kilka płaszczyzn, na których widać korzystny wpływ tej zabawy na funkcjonowanie mózgu. W tym artykule postaramy się wskazać wszystkie korzyści, jakie może zaoferować dziecku budowanie z klocków.
czytaj całość »
Ile czasu dzieci powinny przeznaczać na zabawę klockami i dlaczego?
Klocki to jeden z najpopularniejszych sposobów na odciągnięcie dzieci od nowoczesnej technologii w postaci smartfonów, telewizorów i komputerów. W ten sposób rodzice mogą urozmaicić czas wolny dziecka i skłonić do bardziej kreatywnej i rozwijającej zabawy. Rodzi się jednak pytanie, ile czasu dzieci powinny poświęcać na zabawę klockami. W tym artykule uwzględnimy najważniejsze kwestie i spróbujemy wskazać czas zabawy, który okaże się odpowiedni dla rozwoju dziecka.
czytaj całość »
Hity sprzedażowe czerwiec 2021
Na ten miesiąc, a szczególnie ten jeden konkretny dzień czekały wszystkie dzieci. Poza dniem zakończenia roku szkolnego w czerwcu nasi mali budowniczy czekają jeszcze zawsze z utęsknieniem na Dzień Dziecka. Bazując na największych hitach sprzedażowych czerwca, miłośnicy klocków LEGO byli już myślami na łonie natury, w trybie iście wakacyjnym. Ale po kolei.
czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium