Witaj na blogu

Dlaczego święty Mikołaj zawsze ma klocki w swoim prezentowym worku?
Czy klocki mogą być idealnym prezentem mikołajkowo - świątecznym dla dzieci?
Święty Mikołaj, z pomocą rodziców i innych członków rodziny, wybiera się na zakupy. Co włoży do swojego worka? Na pewno nie zabraknie w nim klocków LEGO, Cobi i Playmobil, bo nic nie stymuluje rozwoju dzieci i nie daje takiej frajdy dorosłym, jak właśnie klocki. Wiemy już, dlaczego klocki wygrywają ze smartfonem! Klocki jako prezent na mikołajki lub pod choinkę? Zdecydowanie tak!
czytaj całość »
Klocki jako alternatywa dla technologii i komputera
Czy klocki mają szanse skutecznie konkurować z nowymi technologiami? Okazuje się, że tak. Przy minimalnej zachęcie ze strony dorosłych, dzieci chętnie porzucają wirtualny świat, odrywają się od telefonów i oddają twórczej rozrywce w starym stylu. Sprawdziliśmy, jak klocki wpływają na rozwój dzieci i dlaczego warto w nie inwestować.
czytaj całość »
Wywiad z Ciocią LEGO- uczestniczką pierwszej edycji LEGO Masters
Znacie Ciocię LEGO, uczestniczkę pierwszej edycji LEGO Masters? Jeśli tak, to z chęcią dowiecie się jakie znaczenie mają dla niej klocki i jak wspomina swój udział w programie. Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Cioci, to najwyższa pora dowiedzieć się kim jest ta wyjątkowa Mistrzyni Klocków oraz poznać jej pomysł na połączenie pasji z pracą zawodową. Zapraszamy do lektury!
czytaj całość »
Układanie klocków i ich wpływ na rozwój dziecka
Kreatywna zabawa klockami może zaoferować dziecku wielu korzyści. Nieprzypadkowo jest to jedna z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych zabawek. Wybierając zestaw dostosowany do wieku dziecka jesteśmy w stanie wspomóc prawidłowy rozwój malucha na wielu płaszczyznach. Zastanawiasz się, kiedy przychodzi optymalny czas na klocki? W ofercie najlepszych marek, takich jak LEGO, dostępne są kolekcje dla dzieci poniżej 3. roku życia!
czytaj całość »
Impreza urodzinowa w tematyce klocków LEGO
Chcesz urządzić wyjątkowe urodziny swojego dziecka? Zobacz, dlaczego warto zrobić imprezę bazującą na zabawie klockami LEGO. Na pewno wszyscy będą zadowoleni! Planujesz urodziny z motywem przewodnim? Postaw na klocki LEGO!
czytaj całość »
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl