Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Bajki/Fantasy – zestawy wspierające rozwój wyobraźni dziecka

Zestawy poświęcone światom wykreowanym w baśniach oraz powieściach fantasy cieszą się ogromną popularnością wśród młodych konstruktorów. Rodzice chętnie wybierają takie zabawki swoim dzieciom, zdając sobie sprawę, jak wielki jest ich potencjał w aspekcie rozwoju wyobraźni oraz kreatywności. Playmobil bajki i fantasy to jedna z wiodących serii tematycznych, w których znajdują się zarówno budynki, pojazdy, figurki, jak również szeroki wachlarz akcesoriów.

Bajki/ Fantasy

Filtruj / Sortuj
Playmobil Dragons Smoki, 9244 Playmobil Dragons Smoki, 9244
Cena: 209,07 zł
Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037 Playmobil Szczerbatek i Czkawka z małym smokiem, 70037
Cena: 188,06 zł

Jakie zestawy oddaje do dyspozycji dzieci kolekcja Playmobil bajki i fantasy?

To rozbudowana kolekcja zabawek, w których prym wiodą zestawy poświęcone światom fantasy oraz baśni. Duża różnorodność dostępnych zestawów sprawia, że bez trudu można tu znaleźć zestaw dostosowany do zainteresowań dziecka. Jedną z wiodących serii jest Playmobil Knights of Novelmore, w której można odnaleźć dzielnych rycerzy, smoki, a także ich opiekunów. Elementy fantastyki oferują również zestawy Galaxy Police w tematyce kosmicznej. Tutaj tematem przewodnim jest międzygalaktyczna policja wyposażona w latające statki. Z kolei dziewczynkom dedykowana jest seria Playmobil Princess z zamkami, pałacami oraz figurkami księżniczek.

Czym charakteryzują się zabawki z serii Playmobil bajki i fantasy?

Zabawki firmy Playmobil odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem, z czego od wielu lat słynie niemiecka firma. Na uwagę zasługuje atrakcyjny wygląd zestawów, w których dominuje ciepła i wyrazista kolorystyka, a także duży szczegółowość. Tego typu zabawki angażują uwagę dziecka, dzięki czemu, oferują wciągającą rozrywkę. Ze względu na dużą wytrzymałość zabawek Playmobil, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również na świeżym powietrzu. Duże zestawy Playmobil bajki i fantasty często są częścią szerszego pakietu produktów. Dzięki temu, kolorowy świat z klocków można stopniowo rozszerzać i urozmaicać.

Jakie zalety posiadają zestawy tematyczne Playmobil Fantasy?

Kolorowe zabawki firmy Playmobil nie tylko zapewnią dziecku wspaniałą zabawę, ale również pozwolą rozwijać ciekawość świata, a także kreatywne myślenie. Wszystko za sprawą specyfiki zabawy, jaka jest przypisana do zestawów Playmobil. Dzięki nim, dziecko może stworzyć własny świat, a następnie opowiadać w nim własne historie oraz wcielać się w różne role. Taka forma zabawy ma korzystny wpływ na rozwój wyobraźni. To jeden z głównych atutów, jakie możemy przypisać rozbudowanym zestawom Playmobil bajki i fantasy. Duże zestawy często stanowią część większego pakietu, dzięki czemu, rodzicem mogą stopniowo wzbogacać zestaw nowymi dodatkami.

Czym kierować się przy wyborze zabawek Playmobil bajki i fantasy?

Kluczowym czynnikiem jest oczywiście wybór zestawu pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Pełna kolekcja zabawek Playmobil bajki i fantasy oddaje do naszej dyspozycji dużą różnorodność, dzięki czemu, bez trudu można wybrać produkt dla najbardziej wymagającego konstruktora. Przy wyborze warto sprawdzić na sygnaturę wieku, aby upewnić się, że wybrana zabawka będzie odpowiednia dla dziecka w określonym wieku. Większość zestawów Playmobil została zaprojektowanych z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat. W naszym sklepie online znajdziesz liczne zestawy Playmobil bajki i fantasy dostępne w przystępnych cenach.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl