Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Action Town – rozbudowana kolekcja klocków o tematyce miejskiej

W bogatym asortymencie klocków COBI nie mogło zabraknąć uniwersalnej kolekcji poświęconej budowie miasta. Action Town to zbiór zestawów, z pomocą których można tworzyć różnorodne budynki oraz pojazdy, bez których ciężko sobie wyobrazić dobrze prosperujące miasto. To najliczniejsza i jedna z najstarszych kolekcji rozwijanych przez polskiego producenta klocków. Sprawdźmy, co dokładnie może zaoferować kolekcja COBI Action Town.

COBI Action Town

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Action Town?

Kolekcja COBI Action Town jest poświęcona budowie miasta. Znajdziemy tu budynki, takie jak: szkoła, sklep, galeria handlowa, warsztat samochodowy, komisariat policji, budynek straży pożarnej, szpital, a także domy jednorodzinne. W kolekcji nie mogło również zabraknąć typowo miejskich pojazdów: samochodów, maszyn budowlanych czy środków komunikacji miejskiej. W skład tematycznych zestawów COBI Action Town wchodzą również figurki, które niejako ożywiają miasto i pozwalają dziecku na odtwarzanie różnych scen. Jest to jedna z najstarszych kolekcji COBI, która do dnia dzisiejszego doczekała się ponad 80 różnorodnych zestawów.

Czym odznaczają się klocki COBI o tematyce miejskiej?

Z pomocą zestawów COBI Action Town dziecko może zbudować tętniącą życiem metropolię, pełną pojazdów oraz figurek zajętych codziennymi sprawami. Duża różnorodność tej kolekcji sprawia, że bez trudu odnajdziemy w niej zestawy adresowane do konstruktorów w różnym wieku. Zabawki marki COBI odznaczają się wysoką jakością wykonania, co przekłada się zarówno na ich estetyczny wygląd, jak również trwałość na przestrzeni lat. Wybudowane budynki oraz pojazdy mogą służyć aktywnej i twórczej zabawie ukierunkowanej na rozwój wyobraźni dziecka.

Dlaczego warto wybrać zestawy klocków COBI Action Town?

COBI Action Town to jedna z największych kolekcji tematycznych dostępnych w ofercie polskiego producenta. Uniwersalny charakter sprawia, że zestawy o tematyce miejskiej cieszą się zainteresowanie zarówno wśród chłopców, jak również wśród dziewczynek. Kolekcja ta może być na bieżąco rozwijana, co pozwoli stopniowo powiększać miasto o nowe budynki. To duży plus, który sprawi, że dziecko będzie mogło zaprojektować metropolię zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Zabawa klockami pozwala rozwijać podstawowe umiejętności manualne oraz kreatywne myślenie. To skuteczny sposób na oderwanie dzieci od urządzeń elektronicznych.

Zamów popularne klocki COBI Action Town w naszym sklepie

Kultowa kolekcja klocków COBI Action Town cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, którzy pragną zaoferować swoim dzieciom twórczą rozrywkę. Popularne zestawy wchodzące w skład serii COBI Action Town możesz zamówić w naszym sklepie online. Zaletami tego rozwiązania są: znacznie szerszy wybór produktów, atrakcyjne ceny, a także szybka i wygodna dostawa. Wybierając klocki COBI o tematyce miejskiej należy zwrócić uwagę na sygnaturę, która informuje o tym, dla dzieci w jakim wieku odpowiednim będzie wybrany zestaw Action Town.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl