Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Armed Forces – modele współczesnych pojazdów wojskowych z klocków

Kolekcje militarne to ważny obszar asortymentu klocków COBI. Firma posiada w swoim dorobku serie poświęcone różnym okresom historycznym. Duża różnorodność sprawia, że w kolekcji łatwo znaleźć zestawy dostosowane do potrzeb konstruktorów w różnym wieku. Seria COBI Armed Forces jest poświęcona współczesnemu wojsku, a konkretniej, pojazdom wojskowym wykorzystywanym do zadań bojowych. Czym konkretnie odznacza się militarna kolekcja COBI Armed Forces? 

COBI Armed Forces

Filtruj / Sortuj

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji COBI Armed Forces?

Pełna kolekcja COBI Armed Forces składa się z kilkunastu zestawów inspirowanych współczesnymi pojazdami wojskowymi. Znajdziemy tu: czołgi, wozy opancerzone, transportery, helikoptery, statki oraz samoloty. Co więcej, firma COBI posiada w swoim dorobku serie tematyczne poświęcone konkretnej grupie pojazdów. Przykładowo, mamy serię World of Tanks z realistycznymi modelami czołgów, a także War of Warships z okrętami wojennymi. Rozbudowana kolekcja klocków COBI Armed Forces dobrze sprosta oczekiwaniom konstruktorów o różnych zainteresowaniach.

Czym odznaczają się klocki COBI o tematyce militarnej?

Modele dostępne w bogatej kolekcji COBI Armed Forces odznaczają się bardzo realistycznym wyglądem i bogactwem detali. Firma słynie zresztą z wysokiej jakości wykonania, która wpływa zarówno na estetyczny wygląd modeli, jak również ich trwałość podczas zabawy. Pojazdy wojskowe zaoferują dziecku mnóstwo frajdy podczas zabawy w domu oraz na świeżym powietrzu. Klocki wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego są odporne na wilgoć i nie odkształcają się pod wpływem wysokich temperatur. Dzięki temu, zestawy z powodzeniem mogą przechodzić na młodsze rodzeństwo, wciąż oferując najwyższy poziom rozrywki.

Jakie możliwości oferują dziecku zestawy COBI Armed Forces?

Budowa pojazdów wojskowych z klocków COBI Armed Forces pozwala rozwijać zdolności manualne, co jest niezwykle istotne w przypadku dzieci powyżej 5. roku życia. Poszczególne zestawy odznaczają się zróżnicowanym stopniem trudności, dzięki czemu, bez trudu znajdziemy produkty dostosowane do potrzeb konstruktorów w różnym wieku. Zbudowane modele pozwolą dziecku na odtwarzanie różnych scen, a także realizowanie wielkich bitew ze współczesnymi pojazdami wojskowymi. W asortymencie firmy COBI dostępne są figurki żołnierzy, co poszerzy możliwości zabawy. To kreatywna rozrywka, która dba o prawidłowy rozwój wyobraźni dziecka.

Wybierz popularne zestawy COBI Armed Forces w naszym sklepie

Militarne zestawy z kolekcji COBI Armed Forces są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zakupy online oferują znacznie szerszy wybór produktów, dzięki czemu, można łatwo wybrać zestaw idealnie dostosowany do indywidualnych zainteresowań dziecka. Każdy produkt posiada sygnaturę, która informuje o tym, dla dzieci w jakim wieku odpowiednia będzie wybrana zabawka. Zamawiając popularne zestawy COBI Armed Forces w naszym sklepie online możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz wygodną dostawę kupionych produktów pod wskazany adres.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl