Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Boeing – kolekcja klocków poświęcona kultowym samolotom pasażerskim

Firma COBI może pochwalić się współpracą z koncernem Boeing zajmującym się produkcją samolotów, które od wielu lat umożliwiają wygodny i szybki transport powietrzny. Małe dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądają się tym imponującym maszynom, zastanawiającym się nad tym, w jaki sposób mogą się one unosić nad ziemią. Kolekcja COBI Boeing pozwala rozwijać zainteresowania oraz ciekawość świata poprzez budowę realistycznych modeli samolotów pasażerskich.

COBI Boeing

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Boeing?

Polski producent klocków postanowił wprowadzić do swojego asortymentu zestawy, które umożliwią budowę realistycznych modeli samolotów. Jest to wynik współpracy nawiązanej przez firmę z amerykańskim koncernem Boeing. Pełna kolekcja oddaje do dyspozycji konstruktorów kilkanaście różnorodnych modeli, wśród których nie mogło zabraknąć najważniejszych samolotów Boeing: 787 Dreamliner, 777, 767, 737 czy Starliner. Kolekcja COBI Boeing błyskawicznie spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów. Klocki te mogą zaoferować dużą frajdę nie tylko dzieciom, ale również dorosłym osobom ceniącym sobie twórcze zajęcia.

Czym charakteryzują się samoloty zbudowane z klocków COBI?

Jednym z największych plusów klocków COBI jest duży realizm oraz troska o najmniejsze detale. Dzięki temu, złożone modele samolotów zachwycają swoim wyjątkowym wyglądem, robiąc duże wrażenie także na starszych konstruktorach. Najbardziej zaawansowane zestawy dostępne w kolekcji COBI Boeing są złożone z kilkuset elementów, dzięki czemu, zaoferują wiele godzin wspanialej zabawy. Gotowe modele cechują się estetycznym wyglądem, dzięki czemu, dobrze sprawdzą się w roli pomysłowej dekoracji do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Dlaczego warto wybrać zestawy z kolekcji COBI Boeing?

Zabawa z klockami nie ogranicza się jedynie do samego budowania konstrukcji. Gotowe modele samolotów COBI Boeing służą dzieciom do zabawy polegającej na opowiadaniu własnych historii oraz wcielaniu się w różne role. Tego typu rozrywka wpływa korzystnie na rozwój wyobraźni oraz wspiera twórcze myślenie. Sam proces budowania wpływa natomiast na rozwój zdolności manualnych. Zestawy COBI Boeing mogą być wykorzystane do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Wysoka jakość wykonania zapewni modelom oczekiwany poziom trwałości.

Zamów popularne zestawy COBI Boeing w naszym sklepie online

COBI Boeing to bardzo popularna kolekcja, która cieszy się zainteresowaniem konstruktorów w rożnym wieku. W ofercie naszego sklepu online możesz zamówić popularne zestawy dostępne w atrakcyjnej cenie. Warto zwrócić uwagę na sygnaturę, która informuje o tym, dla dzieci w jakim wieku odpowiedni będzie wybrany zestaw. W kolekcji samolotów COBI Boeing znajdziemy modele dla dzieci w wieku powyżej 5-6 roku życia. Realistyczne modele najważniejszych maszyn Boeinga pozwolą młodym konstruktorom pogłębiać zainteresowania oraz ciekawość względem otaczającego świata.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl