Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Concorde – legendarny samolot pasażerki zbudowany z klocków

Samoloty bez wątpienia angażują uwagę dziecka i wzbudzają duże zainteresowanie. Współczesne dzieci nie będą miały okazji zobaczyć w akcji wspaniałej maszyny, jaką bez wątpienia był Concorde. Wciąż mogą jednak zbudować realistyczny model tego samolotu pasażerskiego z klocków. W kolekcji COBI Concorde znajdziemy kilka modeli samolotów wyprodukowanych przez ten koncern. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników maszyn latających.

COBI Concorde

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji COBI Concorde?

Concorde to legendarny samolot pasażerki o napędzie turboodrzutowym. Był produkowany w latach 1973-1979 w Wielkiej Brytanii oraz Francji. Maszyna pobiła wiele rekordów, które dzierży po dzień dzisiejszy. Niestety, w 2003 roku samoloty Concorde zostały wycofane ze służby i dziś można je podziwiać wyłącznie w muzeum lotnictwa. Firma COBI postanowiła oddać hołd tym wyjątkowym maszynom. Dzięki kolekcji COBI Concorde, dziecko ma możliwość zbudowania własnego modelu samolotu pasażerskiego z klocków. W skład zestawu wchodzi kilkaset elementów, dzięki czemu, złożony model odznacza się bardzo estetycznym i realistycznym wyglądem.

Czym charakteryzują się zestawy w kolekcji COBI Concorde?

Zabawkę bez wątpienia należy pochwalić za bardzo staranne i jakościowe wykonanie. Złożony model prezentuje się bardzo efektownie i na pewno będzie stanowić pomysłową dekorację w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Model COBI Concorde z klocków na pewno zadowoli także starszych pasjonatów lotnictwa. Ze względu na wysoką jakość wykonania, model sprawdzi się w aktywnej zabawie, odznaczając się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz odkształcenia. Dzięki temu, imponujący model COBI Concorde może być wykorzystywany do zabawy także na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto wybrać klocki COBI Concorde?

Pojazdy latające wzbudzają duże zainteresowane małych dzieci, które od razu pytają rodziców o to, jak to możliwe, że taka konstrukcja lata. Realistyczny model COBI Concorde zapewni dużą frajdę podczas składania, a jednocześnie, posłuży jako rekwizyt, z którym rodzic może wytłumaczyć dziecku prawa fizyki, które sprawiają, że wielki Concorde odznaczał się tak wybitnymi rezultatami. Złożony model podłuży do zabawy, w której dziecko może rozwijać wyobraźnię oraz kreatywne myślenie, To kolejny atut, który przemawia na korzyść realistycznych modeli samolotów z klocków. COBI Concorde to wyjątkowy zestaw związany z tematyką historyczną.

Dla dzieci w jakim wieku odpowiednie są zabawki COBI Concorde?

Zestaw COBI Concorde składa się z ponad 450 elementów, co oznacza, że stanowi już pewne wyzwanie dla młodych konstruktorów. Biorąc pod uwagę stopień trudności, zestaw ten jest odpowiedni dla dzieci powyżej 7. roku życia. Młodsi konstruktorzy również mogą uporać się z tym modelem, ale potrzebna może okazać się pomoc osoby dorosłej. W zestawie znajduje się oczywiście instrukcja, która pokazuje, jak krok po kroku złożyć model COBI Concorde. W naszym sklepie online znajdziesz bogatą gamę historycznych modeli, które zagwarantują młodym konstruktorom mnóstwo frajdy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl