Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Figurki żołnierzy – akcesoria do tematycznych zestawów klocków

Rozbudowane zestawy klocków nie mogą obyć się bez figurek, dzięki którym dziecko może wcielać się w rolę oraz opowiadać własne historie. Z tego względu, firma COBI oddaje do dyspozycji klientów kolekcję, w której można kupować figurki żołnierzy dedykowanych do kolekcji militarnych. To prosty sposób, aby urozmaicić i nieco ożywić świat zbudowany z kolorowych klocków. COBI Figurki żołnierzy zaoferują młodym konstruktorom większą swobodę w trakcie zabawy.

COBI Figurki żołnierzy

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034
Cena: 31,14 zł
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050
Cena: 43,26 zł
COBI Kolekcja historyczna Polska Armia 1939, 2049 COBI Kolekcja historyczna Polska Armia 1939, 2049
Cena: 92,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Powstanie Warszawskie, 2035 COBI Kolekcja historyczna Powstanie Warszawskie, 2035
Cena: 133,00 zł

Co może zaoferować kolekcja COBI Figurki żołnierzy?

Producent COBI Słynie z kolekcji militarnych, w których znajdziemy pojazdy wojskowe z różnych okresów historycznych. To prawdziwa gratka dla młodych konstruktorów zafascynowanych historią oraz militariami. W zestawach z pojazdami brakuje jednak figurek, które często okazują się niezbędne do zabawy polegającej na odtwarzaniu różnych scen w świecie zbudowanym z klocków. Odpowiedzią na potrzeby młodych konstruktów jest kolekcja COBI Figurki żołnierzy, z pomocą której można rozszerzyć tematyczne zestawy klocków o odpowiednie figurki.

Czym charakteryzują się figurki żołnierzy w kolekcji COBI?

Firma COBI w kolekcjach militarnych dba o maksymalny realizm oraz szczegółowość. Jest to widoczne także w serii COBI Figurki żołnierzy. Małe figurki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich wygląd odzwierciedlał mundury żołnierzy armii z różnych krajów. Figurki mogą być oczywiście ustawione na klockach za sprawą intuicyjnego systemu wypustek oraz gniazdek. Firmę COBI należy pochwalić także za wysoką jakość wykonania, dzięki czemu, figurki żołnierzy odznaczają się wysoką trwałością i dzielnie zniosą nawet najbardziej dynamiczne zabawy „w wojnę”.

Jakie możliwości oferują dziecku COBI Figurki żołnierzy?

Figurki ożywiają zestawy z klocków i oferują dziecku zabawę polegającą na opowiadaniu własnych historii oraz wcielaniu się w różne role. Kolekcja COBI Figurki żołnierzy została stworzona w oparciu o najważniejsze kolekcje militarne dostępne w ofercie producenta COBI. Poszczególne figurki różnią się wyglądem, dzięki czemu, dziecko może stworzyć dwie strony konfliktu, co umożliwi rozgrywanie ekscytujących bitew z pomocą modeli z klocków. Duża różnorodność dostępnych figurek sprawia, że rodzice mogą bez trudu dobrać figurki pod kątem zainteresowań młodego konstruktora. COBI Figurki żołnierzy sprawią, że zabawa w wojnę nabierze dodatkowego kolorytu.

Wybierz zestawy figurek COBI w naszym sklepie online

Zestawy z figurkami COBI znajdziesz w bogatej ofercie naszego sklepu online. Jak już mówiliśmy, firma dba o duże zróżnicowanie i różnorodność, dzięki czemu, łatwiej jest dobrać figurki pasujące tematycznie do zestawów posiadanych przez dziecko. Kolejnym plusem jest to, że klocki COBI są kompatybilne z innymi, popularnymi seriami klocków. Dzięki temu, COBI Figurki żołnierzy mogą urozmaicić dziecku zabawę z zestawami o tematyce militarnej. Wybierając zestawy w naszym sklepie online, możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl