Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Legendarne Auta PRL-u – kolekcja klocków dla miłośników motoryzacji

W bogatym asortymencie produktów COBI odnajdziemy kolekcje adresowane do wszystkich miłośników motoryzacji. To doskonała propozycja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych konstruktów, którzy pragną skompletować pełną kolekcję perełek motoryzacji z klocków. W serii COBI Legendarne Auta PRL-u odnajdziemy kultowe samochody, które poruszały się po polskich ulicach w latach 60., 70., oraz 80. Do każdego zestawu dodawany jest zeszyt poświęcony wybranemu modelowi auta.

COBI Legendarne Auta PRL-u

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Legendarne Auta PRL-u?

W kolekcji COBI Legendarne Auta PRL-u znajdziemy prawdziwe perełki motoryzacji, które coraz rzadziej można zobaczyć na polskich drogach. Wśród nich dostępne są m.in.: Fiat 126P, Polonez, Trabant, Syrena, Warszawa oraz wiele innych modeli aut typowych dla okresu PRL-u. Z pomocą zestawów można zbudować model zachowany w skali 1:35. Ponadto, do każdego zestawu dołączony jest zeszyt, w którym zawarto historię oraz najważniejsze informacje związane z wybranym autem, a także instrukcję, która pozwoli krok po kroku zbudować model z klocków.

Czym charakteryzują się modele samochodów z klocków COBI?

Firma COBI od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników klocków w rożnym wieku. Kolekcja COBI Legendarne Auta PRL-u sprosta oczekiwaniom zarówno dzieci, jak również starszych konstruktorów, którzy wciąż lubią spędzić czas przy manualnych zajęciach. Zbudowane modele aut cechują się bardzo realistycznym wyglądem, dzięki czemu, świetnie sprawdzą się w roli pomysłowej ozdoby do pokoju. Nie brakuje zapalonych kolekcjonerów, którzy starają się skompletować wszystkie pojazdy wchodzące w skład kolekcji COBI Legendarne Auta PRL-u. Staranne wykonanie tych zabawek przekłada się nie tylko na estetyczny wygląd, ale również trwałość modeli.

Dlaczego warto sięgnąć po klocki COBI Legendarne Auta PRL-u?

Z pomocą popularnej serii COBI Legendarne Auta PRL-u możemy zbudować kolekcję słynnych perełek motoryzacji z lat 60., 70., oraz 80. Modele te są prawdziwą gratką dla wszystkich konstruktorów interesujących się motoryzacją. Klocki konstrukcyjne, ze względu na jakościowe wykonanie oraz prosty sposób montażu, są dobrym wyborem także dla młodych konstruktorów, powyżej 5. roku życia. Kolekcja COBI Legendarne Auta PRL-u powstała w wyniku współpracy podjętej przez firmę COBI z wydawcą zeszytów poświęconych kultowym samochodom z minionej epoki. Pełna kolekcja składa się z kilkudziesięciu różnych modeli aut z okresu PRL-u.

Zamów popularne klocki COBI Legendarne Auta PRL-u w naszym sklepie

Popularne zestawy z kolekcji COBI Legendarne Auta PRL-u możesz zamówić w naszym sklepie online. Zakupy przez Internet oferują znacznie szerszy i swobodniejszy wybór, co zwiększa szansę na pozyskanie interesującego modelu auta z klocków. Zestawy wchodzące w skład kolekcji COBI Legendarne Auta PRL-u są odpowiednie dla dzieci powyżej 5. roku życia. Warto jednak zaznaczyć, że kultowe modele cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony starszych konstruktorów, którzy starają się zebrać pełną kolekcję kultowych samochodów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl