Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Piraci – tematyczne zestawy klocków dla młodych wilków morskich

Kolekcja z zestawami o tematyce pirackiej to jeden z wiodących produktów polskiej firmy COBI. To bardzo rozbudowana i zróżnicowana kolekcja, w której znajdziemy zestawy odpowiednie dla konstruktorów w różnym wieku. Ze względu na duży realizm dostępnych modeli, kolekcja COBI Piraci cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród chłopców, jak również dziewczynek. Co dokładnie może zaoferować bogata seria tematyczna COBI Piraci?

COBI Piraci

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład bogatej kolekcji COBI Piraci?

W skład tej kolekcji wchodzi ponad 20 różnorodnych zestawów poświęconych tematyce pirackiej. Znajdziemy tu różnorodne statki, fregaty, galery oraz okręty wojenne, które były wykorzystywane przez piratów, kupców, a także współczesne wojsko, które miało za zadanie zwalczać piractwo. Poza statkami, w bogatej kolekcji COBI Piraci znajdziemy różne lokacje, takie jak chociażby: Wyspa Bukaniera, Wyspa Czaszki, Wyspa Skarbów, Twierdza i miasto piratów oraz wiele innych. W rozbudowanej kolekcji COBI Piraci bez trudu znajdziemy zestawy dostosowane do indywidualnych zainteresowań konstruktorów w różnym wieku.

Czym charakteryzują się klocki COBI o tematyce pirackiej?

W kolekcji tej odnajdziemy modele statków oraz lokacje odznaczające się dużą szczegółowością oraz realistycznym wyglądem. Ponadto, zestawy złożone z kilkuset elementów dają ogromną frajdę i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konstruktorów. Z czasem, dzieci mogą oczywiście poszerzać kolekcję budując nowe statki oraz tworząc wielkie miasteczko piratów w imponującą twierdzą i wieżą strażniczą. Producent COBI jest znany z zabawek odznaczających się wysoką jakością wykonania, co przekłada się zarówno na trwałość, jak również atrakcyjny wygląd konstrukcji.

Dlaczego warto wybrać zestawy z kolekcji COBI Piraci?

Tematyka piracka cieszy się dużą popularnością wśród dzieci w różnym wieku. Wybierając te zestawy masz zatem pewność, że zaoferują one długą i wciągającą zabawę zarówno w procesie budowania statków, jak również przy odtwarzaniu różnych historii oraz wcielaniu się w rolę kapitana zbudowanego statku. Zabawa z klockami COBI pozwala rozwijać wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także wspiera zdolności manualne dziecka. Co więcej, atrakcyjny wygląd zbudowanych modeli COBI Piraci sprawia, że świetnie sprawują się one w roli dekoracji w pokoju dziecięcym i młodzieżowym.

Zamów popularne zestawy COBI Piraci w naszym sklepie online

Popularne zestawy z kolekcji COBI Piraci znajdziesz w ofercie naszego sklepu online. Każdy produkt posiada przypisaną sygnaturę wieku, dzięki czemu, możesz wybrać zestaw dopasowany do wieku dziecka. Większość zestawów COBI Piraci jest odpowiednia dla dzieci powyżej 5. roku życia. Najbardziej rozbudowane modele statków cieszą się sporą popularnością także wśród starszych konstruktorów. Wybierając popularne zestawy klocków COBI Piraci przez Internet, możesz liczyć na szerszy wybór, przystępne ceny, a także szybką i wygodną dostawę zamówionych produktów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl