Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Samoloty WWII – tematyka poświęcona lotnictwu w okresie II wojny światowej

Zróżnicowana kolekcja klocków COBI oddaje do dyspozycji konstruktorów pojazdy wojskowe z różnych okresów historycznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się realistyczne modele samolotów. Tego typu zestawy znajdziemy w bogatej kolekcji COBI Samoloty WWII. Jest to seria poświęcona lotnictwu wojskowemu w okresie II wojny światowej. Z pomocą tych zestawów, młody konstruktor będzie mógł zbudować kultowe samoloty wykorzystywane w słynnych bitwach powietrznych.

COBI Samoloty WWII kolekcja

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji COBI Samoloty WWII?

Samoloty wojskowe z okresu II wojny światowej możemy znaleźć w kolekcji tematycznej Mała Armia WWII. To jeden z flagowych produktów polskiej firmy COBI, która słynie z historycznych serii o tematyce militarnej. W kolekcji COBI Samoloty WWII odnajdziemy legendarne maszyny, które były wykorzystywane w bitwach powietrznych na wielu frontach II wojny światowej. Do grona popularnych zestawów zaliczymy: B-17F Flying Fortress, Junkers JU52, Messerschmitt Bf 110D, Spitfire MK IX, Douglas C-47 Skytrain czy Nakajima Ki-49 Helen. W sumie, w skład kolekcji COBI Samoloty WWII wchodzi kilkanaście zestawów, które sprostają potrzebom wymagających konstruktorów.

Czym charakteryzują się modele samolotów z klocków COBI?

Na szczególną pochwałę zasługuje oczywiście wysoki realizm zbudowanych modeli. Firma COBI dokłada wszelkich starań, aby samoloty były bogate w detale i zawierały wszystkie elementy, z których słynęły pierwowzory. Kolekcja COBI Samoloty WWII zawiera w sobie zestawy złożone nawet z ponad 900 elementów, co pozwala tworzyć ultrarealistyczne modele zbliżone do tych, jakie mogą nam zaoferować produkty modelarskie. Zabawki marki COBI odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, zbudowane modele samolotów dzielnie zniosą aktywne zabawy dzieci. Jest to również efektowna dekoracja do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Dlaczego warto wybrać zestawy COBI Samoloty WWII?

Klocki COBI Samoloty WWII są adresowane do dzieci w wieku powyżej 5-6 roku życia. W praktyce, także starsi konstruktorzy chętnie sięgają po zestawy, które pozwalają budować kultowe samoloty z okresu II wojny światowej. Nie brakuje zapalonych kolekcjonerów, którzy starają się skompletować wszystkie modele wchodzące w skład serii tematycznej COBI Samoloty WWII. Budowanie realistycznych modeli to dobry trening cierpliwości oraz koncentracji. W przypadku małych dzieci, jest to zabawa, która wspiera rozwój podstawowych zdolności manualnych oraz kreatywnego myślenia.

Jak wybrać zestaw COBI Samoloty WWII odpowiedni dla dziecka?

Samoloty dostępne w kolekcji COBI Samoloty WWII odznaczają się zróżnicowanym stopniem trudności. Liczba elementów w dużej mierze wpływa na to, do jakich konstruktorów adresowana jest wybrana zabawka. Większość modeli okaże się odpowiednim wyborem dla dzieci powyżej 6. roku życia. W skład każdego zestawu wchodzi oczywiście instrukcja, która pozwala krok po kroku zbudować model samolotu. Kultowe zestawy COBI Samoloty WWII możesz zamówić w naszym sklepie online. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz wygodną i szybką realizację zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl