Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Small Army – rozbudowana kolekcja klocków o tematyce militarnej

Kolekcja militarna COBI Small Army to jeden z flagowych produktów dostępnych w bogatej ofercie producenta COBI. Znajdziemy tu przede wszystkim modele pojazdów wojskowych, takich jak: czołgów, wozów opancerzonych, armat, a także aut terenowych. Kolekcja COBI Mała Armia dzieli się na pomniejsze serie poświęcone poszczególnym okresem historycznym. Dzięki temu, łatwiej jest dobrać zestaw dostosowany do indywidualnych zainteresowań młodego konstruktora.

COBI Small Army/ NATO/ Nano

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Tiger II „Königstiger”, 2480 COBI Kolekcja historyczna Tiger II „Königstiger”, 2480
Cena: 149,35 zł
COBI Small Army czołg Challenger z bluetooth, 21905 COBI Small Army czołg Challenger z bluetooth, 21905
Cena: 210,12 zł
COBI Small Army Matilda A12, 2495 COBI Small Army Matilda A12, 2495
Cena: 312,00 zł
COBI Small Army Patria AMV/KTO Rosomak, 2616 ***UNIKAT*** COBI Small Army Patria AMV/KTO Rosomak, 2616 ***UNIKAT***
Cena: 375,00 zł
COBI Small Army Pojazd gąsienicowy, 2161 COBI Small Army Pojazd gąsienicowy, 2161
Cena: 42,77 zł
COBI Small Army Pojazd patrolowy Straży Granicznej, 2166 COBI Small Army Pojazd patrolowy Straży Granicznej, 2166
Cena: 26,88 zł
COBI Small Army Poligon, 2164 COBI Small Army Poligon, 2164
Cena: 42,77 zł
COBI Small Army Pustynny pojazd artylerii wojskowej, 2199 COBI Small Army Pustynny pojazd artylerii wojskowej, 2199
Cena: 31,75 zł
COBI Small Army Rudy 102 T-34/85, 2486 COBI Small Army Rudy 102 T-34/85, 2486
Cena: 134,48 zł
COBI Small Army Wodny Patrol, 2163 COBI Small Army Wodny Patrol, 2163
Cena: 42,77 zł

Jakie zestawy znajdziemy w bogatej kolekcji COBI Small Army?

W kolekcji COBI Small Army znajdziemy wszystkie zestawy związane z tematyką militarną. Jest to produkt, z którego słynie polski producent klocków. Kolekcja dzieli się na pomniejsze serie, w których dostępne są pojazdy typowe dla konkretnych okresów historycznych. Mamy zatem WWI z pierwszą wojną światową, WWII z drugą wojną czy chociażby Wojnę Wietnamską. Nie brakuje także współczesnych pojazdów wojskowych, które są wykorzystywane przez siły NATO. Pokrewną kolekcją, blisko związaną z klockami COBI Small Army, jest seria World of Tanks, w której młodzi konstruktorzy znajdą realistyczne modele czołgów z klocków.

Czym odznaczają się wojskowe zestawy z kolekcji COBI Mała Armia?

Modele dostępne w rozbudowanej kolekcji COBI Small Army charakteryzują się wysokim poziomem realizmu, dzięki czemu, robią duże wrażenie na młodych konstruktorach interesujących się historią współczesną. Producent słynie również z wysokiej jakości zabawy, dzięki czemu, modele z klocków są trwałe i dzielnie zniosą najbardziej zacięte bitwy rozgrywane przez dziecko. Złożony model odznacza się atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu, świetnie sprawdzi się jako pomysłowa dekoracja do pokoju młodzieżowego. Taką kolekcję można z czasem poszerzać o nowe zestawy COBI Mała Armia.

Jakie zalety oferują militarne zestawy klocków COBI?

Szczegółowe modele pojazdów wojskowych z klocków zapewnią dziecku dużą frajdę związaną z budowaniem konstrukcji z kolejnych elementów. W skład każdego zestawu wchodzi oczywiście instrukcja, która pokazuje, jak krok po kroku złożyć wybrany model. Ma to pozytywny wpływ na rozwój zdolności manualnych dziecka. Gotowe zestawy można wykorzystać do rozgrywania zaciętych bitew oraz do zabawy związanej z wcielaniem się w różne role, co rozwija wyobraźnię dziecka. Klocki COBI Small Army pozwalają także poszerzać wiedzę z zakresu historii i ważnych konfliktów zbrojnych.

Wybierz popularne zestawy COBI Small Army w ofercie naszego sklepu

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć flagowych produktów wchodzących w skład kolekcji militarnej COBI Small Army. To wspaniały wybór dla młodych konstruktorów, którzy interesują się historią współczesną. Każdy produkt posiada sygnaturę wieku, dzięki czemu, bez trudu wybierzesz zestaw dostosowany do zdolności manualnych dziecka. Duża różnorodność produktów sprawia, że możemy łatwo wybrać zestaw klocków COBI Mała Armia pod kątem zainteresowań dziecka.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl