Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Smithsonian – legendarne konstrukcje zbudowane z klocków

By lepiej zrozumieć czym jest kolekcja COBI Smithsonian, najpierw musimy wiedzieć, co kryje się pod tą nazwą. Smithsonian to kompleks muzeów oraz ośrodków edukacyjno-badawczych, które finansują liczne badania naukowe, ale również, dbają o to, aby upamiętnić i zachować prawdziwe dziedzictwo ludzkości. W kolekcji COBI Smithsonian znajdziemy konstrukcje, które na stałe zapisały się na kartach historii, upamiętniając wyjątkowe chwile w historii ludzkości.

COBI Smithsonian

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Smithsonian?

W kolekcji COBI Smithsonian dominują konstrukcje, które kojarzą nam się z przełomowymi chwilami dla ludzkości. Mamy zatem realistyczny model statku Mayflower, na którym grupa angielskich pielgrzymów przybywała, aby zasiedlić tereny Ameryki Północnej. Mamy również statek kosmiczny oraz wahadłowiec Apollo 11, z pomocą których człowiek postawił pierwsze kroki na księżycu. To wyjątkowa kolekcja, która jest stale rozwijana przez firmę COBI. Zabawki dostępne w serii Smithsonian zapewnią młodym konstruktorom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również pouczającą i wartościową lekcję historii.

Czym charakteryzują się zestawy COBI Smithsonian?

Konstrukcje dostępne w kolekcji COBI Smithsonian charakteryzują się bardzo starannym i precyzyjnym wykonaniem, aby jak najdokładniej odzwierciedlać wiekopomne konstrukcje, które przyczyniły się do rozwoju ludzkości. To prawdziwa gratka dla młodych konstruktorów, ceniących wyzwania. Zestawy zawierają po kilkaset elementów, dzięki czemu, proces składania modelu zajmuje wiele godzin. Następnie, konstrukcje z klocków posłużą do zabawy, w której dziecko będzie mogło opowiadać własne historie oraz rozwijać swoją wyobraźnię. Staranne wykonanie sprawia, że zabawki COBI Smithsonian przetrwają przez wiele lat, stanowiąc niebanalną dekorację pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.

Dlaczego warto wybrać klocki z serii COBI Smithsonian?

Rozbudowane kolekcie COBI Smithsonian zapewnią dziecku wiele frajdy, a jednocześnie, zapewnią pouczającą lekcję na temat epokowych wydarzeń w dziejach ludzkości. Rodzice podczas zabawy mogą opowiedzieć historie budowanych konstrukcji. Tak przekazana wiedza zostanie łatwo zapamiętana i na pewno zaprocentuje w przyszłości na lekcjach historii. Modele COBI Smithsonian odznaczają się również wysokim poziomem realizmu, dzięki czemu, stanowią wyjątkową dekorację w pokoju. Złożone zestawy stanowią prawdziwe wyzwanie dla młodych konstruktorów, korzystnie wpływając na rozwój umiejętności manualnych oraz stanowiąc trening koncentracji.

Jak wybrać zestaw COBI Smithsonian odpowiedni dla dziecka?

W naszym sklepie odnajdziesz popularne zestawy wchodzące w skład kolekcji COBI Smithsonian. Zestaw należy wybrać pod kątem wieku dziecka, tak, aby był on dostosowany poziomem trudności. Rozbudowane i wymagające zestawy COBI Smithsonian są adresowane do dzieci powyżej 7. roku życia. Duża różnorodność zestawów pozwoli bez trudu odnaleźć produkt dostosowany do zainteresowań dziecka. Klocki COBI cieszą się dużą popularnością ze względu na staranne wykonanie, sprawdzony sposób montażu, a także bardzo atrakcyjne ceny.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl