Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Titanic – imponujący zestaw dla najbardziej wymagających konstruktorów

Tematyczny zestaw COBI Titanic to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych produktów dostępnych w asortymencie polskiego producenta. Z jego pomocą młodzi konstruktorzy mogą zbudować realistyczny model statku Titanic, złożony z kilku tysięcy elementów. To świetna propozycja dla wszystkich konstruktorów lubiących prawdziwe wyzwania. Złożony model COBI Titanic odznacza się imponującym wyglądem, dzięki czemu, świetnie sprawdzi się w roli dekoracji.

COBI Titanic

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916 COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916
Cena: 686,67 zł
COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A
Cena: 225,00 zł

Największy zestaw konstrukcyjny w kolekcji klocków COBI

COBI Titanic to największy zestaw klocków, jaki znajdziemy w asortymencie producenta COBI. Model statku Titanic składa się z 2840 elementów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Z ich pomocą można stworzyć statek w skali 1:300. W skład zestawu wchodzą także sznurki, z pomocą których można odwzorować olinowanie statku. Zestaw COBI Titanic to wspaniały hołd oddany imponującemu statkowi R.M.S Titanic, który zanotował podczas swojego dziewiczego rejsu w nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku. Model po złożeniu odznacza się wymiarami: 92cm x 10cm x 28cm. Jego waga wynosi aż 4,5kg!

Czym charakteryzuje się zestaw COBI Titanic?

Zestaw COBI Titanic stanowi najlepszą wizytówkę, która zaświadcza o jakości produktów dostępnych w ofercie producenta COBI. Złożony statek zachwyca wysokim poziomem realizmu, wiernie oddając charakter jednego z cudów techniki XX wieku. Wysoka jakość wykonania wpływa nie tylko na estetyczny wygląd, ale również trwałość na przestrzeni lat. Dzięki temu, model będzie stanowił imponującą dekorację w pokoju młodzieżowym lub w gabinecie. Budowa statku złożonego z ponad 2800 elementów zajmuje zwykle nawet kilka dni.

Dlaczego warto wybrać imponujący zestaw COBI Titanic?

Jest to doskonała propozycja dla wszystkich wymagających konstruktorów, którzy oczekują prawdziwego wyzwania podczas zabawy. Zaawansowane klocki konstrukcyjne wymagają cierpliwości oraz dobrego planowania. Aby wygodnie zbudować model COBI Titanic, warto przygotować sobie dużo wolnego miejsca, co pozwoli na pogrupowanie kolejnych klocków. Budowa przebiega etapami wyodrębnionymi w instrukcji dołączonej do zestawu. Dzięki temu, konstruktorzy mogą bez problemu złożyć imponujący statek, który wiernie odwzorowuje kształt prawdziwego Titanica.

Co zawiera w sobie zestaw klocków konstrukcyjnych COBI Titanic?

W skład zestawu COBI Titanic wchodzi 2840 elementów posegregowanych na wiele worków, dzięki czemu, konstruktorzy mogą zachować porządek podczas prowadzenia kolejnych etapów pracy. Osobie dorosłej, dysponującej doświadczeniem w tego typu konstrukcjach, zbudowanie całego modelu zajmuje ok. 8-10 godzin pracy. W przypadku dziecka jest to kilka dni cierpliwej pracy. Końcowy efekt zagwarantuje jednak poczucie satysfakcji. W skład zestawu wchodzi szczegółowa instrukcja oraz sznurki potrzebne do stworzenia olinowania statków.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl