Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI WW1 kolekcja historyczna – zestawy związane z I wojną światową

Producent klocków COBI słynie z bardzo rozbudowanej kolekcji o tematyce militarnej, w której przewijają się modele pojazdów używanych w różnych okresach historycznych. Seria COBI WW1 kolekcja historyczna skupia się na I wojnie światowej. To bogaty zestaw modeli, które nie tylko zaoferują dziecku frajdę podczas składania, ale pozwolą również na pouczającą lekcję historyczną, w której młody konstruktor pozyska nową, wartościową wiedzę.

COBI WW1 kolekcja historyczna

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna 75mm działo polowe 1897, 2979 COBI Kolekcja historyczna 75mm działo polowe 1897, 2979
Cena: 142,00 zł
COBI Kolekcja historyczna czołg Renault FT-17, 2973 COBI Kolekcja historyczna czołg Renault FT-17, 2973
Cena: 299,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Mark V Male, 2984 COBI Kolekcja historyczna Mark V Male, 2984
Cena: 174,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Niepodległość, 2980 COBI Kolekcja historyczna Niepodległość, 2980
Cena: 39,00 zł
COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916 COBI Kolekcja historyczna R.M.S Titanic 2840 kl., 1916
Cena: 686,67 zł
COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A COBI Kolekcja historyczna Statek R.M.S Titanic, 1914A
Cena: 225,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Sturmpanzerwagen A7V, 2982 COBI Kolekcja historyczna Sturmpanzerwagen A7V, 2982
Cena: 240,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Sturmpanzerwagen A7V, 2989 COBI Kolekcja historyczna Sturmpanzerwagen A7V, 2989
Cena: 228,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Tank Mark I, 2972 COBI Kolekcja historyczna Tank Mark I, 2972
Cena: 189,11 zł
COBI Kolekcja historyczna Vickers A1E1 Independent, 2990 COBI Kolekcja historyczna Vickers A1E1 Independent, 2990
Cena: 222,00 zł

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji COBI WW1 kolekcja historyczna?

Kolekcja Mała Armia WW1 to zbiór zestawów poruszających tematykę I wojny światowej. Znajdziemy tu realistyczne modele pojazdów militarnych, które były wykorzystywane w tym okresie historycznym. Mamy zatem słynny czołg Mark 1 oraz Renault, brytyjski myśliwiec Sopwith Camel, armaty, a także bunkry. Kolekcja historyczna WW1 jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu, można stworzyć duże pole bitwy, na którym pojawią się różne modele, które brały udział w działaniach wojennych. Pokrewnymi kolekcjami o tematyce militarnej są również: Mała Armia WW2 związana z drugą wojną światową, a także World of Tanks z modelami czołgów z klocków.

Czym odznaczają się klocki COBI WW1 kolekcja historyczna?

W popularnej serii COBI WW1 kolekcja historyczna znajdziemy rozbudowane zestawy, w skład których wchodzi kilkaset elementów. Dzięki temu, można stworzyć konstrukcję odznaczającą się wysokim poziomem realizmu oraz atrakcyjnym wyglądem. Złożony model zaoferuje zabawę, w której dziecko może rozwijać wyobraźnię, a jednocześnie, będzie stanowić ciekawą dekorację w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Zabawki marki COBI odznaczają się również wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, dzielnie zniosą najbardziej aktywne zabawy z odgrywaniem prawdziwych bitew.

Jakie możliwości oferują dziecku zestawy z kolekcji historycznej COBI WW1?

Historyczne zestawy klocków COBI stwarzają doskonałą okazję do przeprowadzenia pouczającej lekcji historii, podczas której dziecko zdobędzie wiele ciekawych informacji związanych z prawdziwymi wydarzeniami w dziejach ludzkości. Nauka podczas zabawy jest niezwykle skuteczna i sprawia, że dziecko bez trudu zapamięta wiele informacji, które zaprocentują w szkole. Zabawki COBI są bardzo cenione ze względu na swoje walory edukacyjne. Ponadto, duże zestawy konstrukcyjne pomagają rozwijać zdolności manualne, a także pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Pozwalają także gromadzić kolekcję pojazdów historycznych zbudowanych z klocków.

Jak wybrać zestaw COBI o tematyce historycznej?

Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla dziecka, klocki COBI to bez wątpienia dobra propozycja. To polska marka, która odniosła spektakularny sukces na całym świecie. Zestawy z serii COBI WW1 kolekcja historyczna cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość wykonania, dużą różnorodność, ale również przystępne ceny, dostosowany do portfeli klientów. Z pomocą tej kolekcji, dziecko może zbudować realistyczne modele pojazdów z okresu I wojny światowej. Przy wyborze zestawu należy zwrócić uwagę na sygnaturę, która informuje, dla jakiej grupy wiekowej odpowiedni jest konkretny zestaw klocków COBI.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl