Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI WW2 kolekcja historyczna – klocki związane z tematyką II wojny światowej

Militarne kolekcje to bez wątpienia znak rozpoznawczy polskiej firmy COBI zajmującej się produkcją klocków. Jedną z najpopularniejszych serii tego producenta jest COBI WW2 kolekcja historyczna, w której znajdziemy realistyczne modele związane z tematyką II wojny światowej. Tego typu zestawy na pewno przypadną do gustu młodym konstruktorom zaciekawionym tematyką militariów. Sprawdźmy, co może zaoferować kolekcja historyczna COBI WW2.

COBI WW2 kolekcja historyczna

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034
Cena: 30,23 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050
Cena: 42,00 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397 COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397
Cena: 23,26 zł
  • nowość
COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400 COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400
Cena: 51,17 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna M24 Chaffee, 2543 COBI Kolekcja historyczna M24 Chaffee, 2543
Cena: 142,00 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna MK.III Valentine, 2521 COBI Kolekcja historyczna MK.III Valentine, 2521
Cena: 102,71 zł
COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046 COBI Kolekcja historyczna Narvik 1940, 2046
Cena: 35,00 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna ORP Orzeł, 4808 COBI Kolekcja historyczna ORP Orzeł, 4808
Cena: 205,43 zł
COBI Kolekcja historyczna Pancernik Yamato, 4814 COBI Kolekcja historyczna Pancernik Yamato, 4814
Cena: 663,00 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji historycznej COBI WW2?

W rozbudowanej kolekcji COBI WW2 kolekcja historyczna znajdziemy kilkadziesiąt różnych zestawów poświęconych okresowi II wojny światowej. Do dyspozycji młodych konstruktorów oddano zestawy, z pomocą których można budować popularne maszyny wojskowe z klocków. Ze względu na duży realizm, modele odznaczają się ciekawym wyglądem, na ponadto, pomogą w rozwijaniu podstawowej wiedzy historycznej. W zestawach Mała Armia WW2 znajdują się: czołgi, pojazdy opancerzone, armaty, samoloty, a także okręty nawodne. Młody konstruktor może stopniowo poszerzać swoją kolekcję, tworząc własną armię z klocków.

Czym odznaczają się zestawy dostępne w kolekcji COBI WW2?

Plusem tej kolekcji jest bez wątpienia wysoki poziom realizmu, który sprawia, że złożone modele odznaczają się atrakcyjnym i szczegółowym wyglądem. COBI WW2 kolekcja historyczna sprosta oczekiwaniom zarówno młodych, jak również starszych pasjonatów interesujących się historią. W skład zestawów wchodzi kilkaset elementów, co sprawia, że składanie modelu zajmuje więcej czasu i oferuje dużą frajdę. Poszczególne zestawy mogą różnić się stopniem trudności, a co za tym idzie, sygnaturą wieku przypisaną do danego produktu. Różnorodność kolekcji historycznej COBI WW2 sprawia, że każdy miłośnik klocków znajdzie tu coś dla siebie.

Kolekcja historyczna COBI WW2 – jakie możliwości oferuje?

W bogatej kolekcji klocków historycznych COBI WW2 znajdziemy realistyczne modele pojazdów wojskowych, które zaoferują zabawę nie tylko podczas składania modelu, ale również przy odgrywaniu scen wielkich, historycznych bitew. Taka zabawa rozwija wyobraźnię oraz wpływa na kreatywne myślenie młodych konstruktorów. Jednocześnie, tego typu zestawy świetnie sprawdzają się przy zabawie w szerszym gronie. Dużym plusem jest fakt, że COBI WW2 kolekcja historyczna ma szansę zaciekawić i zainspirować młodych konstruktorów tym okresem historii.

Jak wybrać odpowiedni zestaw COBI WW2 kolekcja historyczna?

W bogatym asortymencie naszego sklepu online znajdziesz bogaty wybór zestawów poświęconych tematyce II wojny światowej. Klocki COBI WW2 cieszą się ogromną popularnością wśród konstruktorów w różnym wieku. Każdy produkt posiada przypisaną sygnaturę wiekową, dzięki czemu, wiemy, dla dzieci w jakim wieku odpowiedni jest konkretny zestaw. Dlaczego warto wybrać COBI WW2 kolekcja historyczna? Ponieważ to rozbudowane zestawy, które zaoferują mnóstwo frajdy, a jednocześnie, pozwolą rozwijać wiedzę historyczną. Kolejnym istotnym plusem są przystępne ceny, w jakich można zakupić zestawy klocków COBI.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium