Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI WW2 kolekcja historyczna – klocki związane z tematyką II wojny światowej

Militarne kolekcje to bez wątpienia znak rozpoznawczy polskiej firmy COBI zajmującej się produkcją klocków. Jedną z najpopularniejszych serii tego producenta jest COBI WW2 kolekcja historyczna, w której znajdziemy realistyczne modele związane z tematyką II wojny światowej. Tego typu zestawy na pewno przypadną do gustu młodym konstruktorom zaciekawionym tematyką militariów. Sprawdźmy, co może zaoferować kolekcja historyczna COBI WW2.

COBI WW2 kolekcja historyczna

Filtruj / Sortuj
  • nowość
COBI Kolekcja historyczna 1938 Mercedes 770, 2407 COBI Kolekcja historyczna 1938 Mercedes 770, 2407
Cena: 98,88 zł
COBI Kolekcja historyczna A22 Churchill Mk. II CS, 2709 COBI Kolekcja historyczna A22 Churchill Mk. II CS, 2709
Cena: 95,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2034
Cena: 31,14 zł
COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050 COBI Kolekcja historyczna Afrika Korps, 2050
Cena: 43,26 zł
COBI Kolekcja historyczna armata 7,5 cm PaK 40, 2252 COBI Kolekcja historyczna armata 7,5 cm PaK 40, 2252
Cena: 115,00 zł
COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397 COBI Kolekcja historyczna BMW R75 Sahara, 2397
Cena: 59,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Boeing B-17F Memphis Belle, 5707 COBI Kolekcja historyczna Boeing B-17F Memphis Belle, 5707
Cena: 298,00 zł
  • nowość
COBI Kolekcja historyczna Flakpanzer IV Wirbelwind, 2548 COBI Kolekcja historyczna Flakpanzer IV Wirbelwind, 2548
Cena: 189,00 zł
  • nowość
COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400 COBI Kolekcja historyczna Ford GP, 2400
Cena: 52,71 zł
szt.
COBI Kolekcja historyczna HMS Hood, 4830 COBI Kolekcja historyczna HMS Hood, 4830
Cena: 653,00 zł
  • nowość

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji historycznej COBI WW2?

W rozbudowanej kolekcji COBI WW2 kolekcja historyczna znajdziemy kilkadziesiąt różnych zestawów poświęconych okresowi II wojny światowej. Do dyspozycji młodych konstruktorów oddano zestawy, z pomocą których można budować popularne maszyny wojskowe z klocków. Ze względu na duży realizm, modele odznaczają się ciekawym wyglądem, na ponadto, pomogą w rozwijaniu podstawowej wiedzy historycznej. W zestawach Mała Armia WW2 znajdują się: czołgi, pojazdy opancerzone, armaty, samoloty, a także okręty nawodne. Młody konstruktor może stopniowo poszerzać swoją kolekcję, tworząc własną armię z klocków.

Czym odznaczają się zestawy dostępne w kolekcji COBI WW2?

Plusem tej kolekcji jest bez wątpienia wysoki poziom realizmu, który sprawia, że złożone modele odznaczają się atrakcyjnym i szczegółowym wyglądem. COBI WW2 kolekcja historyczna sprosta oczekiwaniom zarówno młodych, jak również starszych pasjonatów interesujących się historią. W skład zestawów wchodzi kilkaset elementów, co sprawia, że składanie modelu zajmuje więcej czasu i oferuje dużą frajdę. Poszczególne zestawy mogą różnić się stopniem trudności, a co za tym idzie, sygnaturą wieku przypisaną do danego produktu. Różnorodność kolekcji historycznej COBI WW2 sprawia, że każdy miłośnik klocków znajdzie tu coś dla siebie.

Kolekcja historyczna COBI WW2 – jakie możliwości oferuje?

W bogatej kolekcji klocków historycznych COBI WW2 znajdziemy realistyczne modele pojazdów wojskowych, które zaoferują zabawę nie tylko podczas składania modelu, ale również przy odgrywaniu scen wielkich, historycznych bitew. Taka zabawa rozwija wyobraźnię oraz wpływa na kreatywne myślenie młodych konstruktorów. Jednocześnie, tego typu zestawy świetnie sprawdzają się przy zabawie w szerszym gronie. Dużym plusem jest fakt, że COBI WW2 kolekcja historyczna ma szansę zaciekawić i zainspirować młodych konstruktorów tym okresem historii.

Jak wybrać odpowiedni zestaw COBI WW2 kolekcja historyczna?

W bogatym asortymencie naszego sklepu online znajdziesz bogaty wybór zestawów poświęconych tematyce II wojny światowej. Klocki COBI WW2 cieszą się ogromną popularnością wśród konstruktorów w różnym wieku. Każdy produkt posiada przypisaną sygnaturę wiekową, dzięki czemu, wiemy, dla dzieci w jakim wieku odpowiedni jest konkretny zestaw. Dlaczego warto wybrać COBI WW2 kolekcja historyczna? Ponieważ to rozbudowane zestawy, które zaoferują mnóstwo frajdy, a jednocześnie, pozwolą rozwijać wiedzę historyczną. Kolejnym istotnym plusem są przystępne ceny, w jakich można zakupić zestawy klocków COBI.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl