Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Wojna w Wietnamie – kolekcja dla młodych miłośników militariów

Kolekcje militarne odgrywają bardzo istotną rolę w pełnej ofercie klocków COBI. Dużą popularnością cieszy się seria tematyczna Wojna w Wietnamie, w której odnajdziemy konstrukcje poświęcone temu konfliktowi zbrojnemu. Tego typu kolekcje nie tylko oferują mnóstwo frajdy przy składaniu, ale również pozwalają wziąć udział w ekscytującej lekcji historii. Dzięki temu, COBI Wojna w Wietnamie pozwoli młodym konstruktorom rozwijać swoje zainteresowania.

COBI Wojna w Wietnamie

Filtruj / Sortuj
COBI Kolekcja historyczna Vietnam War, 2038 COBI Kolekcja historyczna Vietnam War, 2038
Cena: 99,00 zł
COBI Kolekcja historyczna Wojna w Wietnamie M113 APC, 2236 COBI Kolekcja historyczna Wojna w Wietnamie M113 APC, 2236
Cena: 259,00 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI Wojna w Wietnamie?

W rozbudowanej kolekcji COBI Wojna w Wietnamie odnajdziemy modele pojazdów militarnych, które możemy układać z klocków. Dominują tu czołgi oraz transportery opancerzone. Konstrukcje pojazdów są bardzo realistyczne, dzięki czemu, zaoferują dużą frajdę także starszym konstruktorom. W każdym zestawie odnajdziemy kilkaset elementów oraz instrukcję, z którą krok po kroku można złożyć wybrany model. Wojna wietnamska miała miejsce w latach 1955-1975. Był to konflikt pomiędzy Demokratyczną Republiką Wietnamu i Stanami Zjednoczonymi. Zestawy klocków z kolekcji COBI Wojna w Wietnamie są poświęcone pojazdom wykorzystywanym w trakcie tego okresu.

Czym charakteryzują się klocki COBI Wojna w Wietnamie?

Militarne kolekcje COBI cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony młodych konstruktorów. Wszystko za sprawą dużego realizmu, którym odznaczają się dostępne pojazdy, takie jak np. czołgi. Producent przykłada dużą wagę do starannego wykonania, aby zaoferować dzieciom dużą frajdę przy składaniu. Złożone modele prezentują się bardzo okazale, dzięki czemu, świetnie sprawdzają się w roli pomysłowej dekoracji do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Młodzi konstruktorzy mogą z czasem poszerzać swoją kolekcję pojazdów z serii COBI Wojna w Wietnamie.

Jakie możliwości oferują militarne zestawy klocków COBI?

Kolekcje historyczne dostępne w bogatej ofercie producenta COBI sprawiają, że dzieci mogą budować modele prawdziwych pojazdów wykorzystywanych w danych okresach historycznych. To nie tylko świetna zabawa, ale również pouczająca zabawa, podczas której można przekazać dziecku wartościowe informacje związane z danym okresem historycznym. Zbudowane modele służą do odgrywania emocjonujących bitew, podczas których dziecko tworzy własne historie oraz wciela się w role, co wpływa korzystnie na rozwój wyobraźni oraz kreatywnego myślenia.

Wybierz zestawy COBI Wojna w Wietnamie w naszym sklepie online

Jeśli interesują Cię realistyczne modele pojazdów wojskowych dostępnych w kolekcji COBI Wojna w Wietnamie, popularne zestawy odnajdziesz w asortymencie naszego sklepu online. Koniecznie sprawdź sygnaturę wieku przypisaną do produktu, aby wybrać zestaw dostosowany do zdolności manualnych dziecka. Klocki COBI Wojna w Wietnamie ze względu na wysoki poziom realizmu cieszą się sporą popularnością także wśród starszych konstruktorów. Zakupy w naszym sklepie online oferują przystępne ceny oraz szybką realizację zamówienia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl