Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI World of Warships – seria klocków poświęconych okrętom wojennym

Firma COBI nawiązała współpracę z twórcą popularnej gry komputerowej, jaką jest War of Warships. Znajdziemy w niej rozbudowaną flotę ponad 200 statków i okrętów wojennych, które można wykorzystać w ekscytujących bitwach morskich. Kolekcja COBI War of Warships pozwala młodym konstruktorom odtworzyć wybrane modele okrętów wojennych z klocków. Najbardziej zaawansowane modele sprostają oczekiwaniom wymagających konstruktorów w każdym wieku.

COBI World of Warships

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji COBI World of Warships?

To stosunkowo młoda kolekcja, która jest wynikiem współpracy nawiązanej przez producenta COBI z twórcą gry komputerowej World of Warships. W tej kolekcji klocków znajdziemy realistyczne modele okrętów wojennych z różnych epok historycznych. Zagwarantują one dużą frajdę przy składaniu, oddając do dyspozycji konstruktora kilkaset elementów. W związku z tym, jest to dobra propozycja dla dzieci oraz nastolatków ceniących sobie wyzwania. Trzeba przyznać, że klocki COBI World of Warships mogą zagwarantować mnóstwo frajdy także dorosłym konstruktorom.

Czym odznaczają się zestawy klocków COBI World of Warships?

Modele okrętów wojennych COBI World of Warships odznaczają się wysoką szczegółowością, dzięki czemu, gotowe modele świetnie prezentują się w roli pomysłowej dekoracji. Zabawki z tej serii cechują się również bardzo starannym wykonaniem, co wpływa na trwałość modeli zbudowanych z klocków. Dzięki temu, zniosą one nawet najbardziej ekscytujące bitwy morskie odgrywane przez dziecko. Zestawy COBI World of Warships oferują duże zestawy złożone z kilkuset elementów. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja, która pokazuje, jak krok po kroku zbudować wybrany model.

Jakie zalety posiadają klocki związane z tematyką okrętów wojennych?

Wysoka jakość zabawek COBI World of Warships wpływa na atrakcyjny wygląd modeli, które angażują uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Budowanie okrętów wojennych z klocków wpływa korzystnie na rozwój zdolności manualnych dziecka. Następnie, gotowe okręty można wykorzystać do zabawy polegającej na odtwarzaniu własnych bitew morskich przy udziale kilku modeli. Takie zabawy wpływają korzystnie na wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Nie dziwi zatem fakt, że modele COBI War of Warships cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony młodych konstruktorów i ich rodziców.

Jak wybrać odpowiedni dla dziecka zestaw COBI World of Warships?

W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na sygnaturę wieku. Zestawy COBI World of Warships różnią się stopniem skomplikowania, co sprawia, że znajdziemy wśród nich zarówno propozycja dla dzieci, jak również dla starszych konstruktorów w wieku nastoletnim. Każdy produkt COBI posiada informację na temat tego, dla dzieci w jakim wieku odpowiedni jest dany zestaw. Kolejnym krokiem jest wybór klocków dostosowanych do zainteresowań dziecka. Biorąc pod uwagę rozbudowaną kolekcję produktów COBI World of Warships, dostępną w naszym sklepie online, bez trudu wybierzesz produkt dostosowany do potrzeb młodego konstruktora.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl