Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

COBI Zimna wojna kolekcja historyczna – klocki dla miłośników historii

Firma COBI posiada w swoim asortymencie wiele kolekcji o tematyce militarnej. Jedną z nich jest Zimna Wojna, w której znajdziemy modele pojazdów wojskowych, które powstały w latach 1947-1991. To właśnie w tym okresie, Stany Zjednoczone oraz ZSRR prowadziły zimną wojnę polegającą na intensywnym rozwoju technologicznym. Jednym z jej aspektów był chociażby wyścig na księżyc. Cobi Zimna Wojna kolekcja historyczna pozwoli stworzyć modele pojazdów stworzonych w tym okresie.

COBI Zimna wojna kolekcja historyczna

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy oddaje do naszej dyspozycji kolekcja COBI Zimna wojna?

Okres 1947-1991 z całą pewnością nie należał do najspokojniejszych. Ciągły wyścig zbrojeń prowadzony przez wiele krajów na świecie budował napięcie, które w każdej chwili mogło zakończyć się wybuchem kolejnego, globalnego konfliktu. Pozytywnym aspektem tego okresu jest jednak znaczny rozwój technologiczny, który w dużej mierze wpłynął na udogodnienia wprowadzane w codziennym życiu. COBI Zimna wojna kolekcja historyczna skupia się na pozytywnych aspektach i pozwala budować z klocków pojazdy, które zostały zaprojektowane w okresie zimnej wojny. Przykładem zestawu wchodzącego w skład tej kolekcji jest samolot Douglas C-47.

Czym charakteryzują się zestawy z kolekcji historycznej COBI Zimna Wojna?

Polska firma COBI jest ceniona ze względu na bogaty wybór produktów, a także staranne wykonanie. To zabawki, które oferują wysoką jakość idącą w parze z przystępną ceną. Przeglądając dostępne produkty COBI bez trudu zauważymy, że producent bardzo często odwołuje się do tematyki militarnej, a jedną z takich kolekcji jest właśnie COBI zimna wojna. W bogatym  asortymencie produktów firmy Cobi znajdziemy zestawy, które sprostają oczekiwaniom konstruktorów w różnym wieku. Realistyczne modele po złożeniu świetnie sprawdzają się jako oryginalna dekoracja w pokoju.

Jakie możliwości oferują młodym konstruktorom klocki Cobi Zimna Wojna?

Głównym elementem zabawy jest oczywiście sam proces składania konstrukcji z klocków. W militarnych kolekcjach COBI znajdziemy bardzo duże zestawy, w skład których wchodzi kilkaset elementów. Jest to zatem prawdziwe wyzwanie dla wszystkich młodych konstruktorów. Zbudowane modele służą następnie zabawie, w której dziecko może opowiadać własne historie, toczyć bitwy z pomocą pojazdów i żołnierzyków zbudowanych z klocków, a także wcielać się w rożne role. Taka zabawa stymuluje wyobraźnię oraz korzystnie wpływa na kreatywne myślenie.

Zestawy COBI Zimna Wojna dostępne w naszym sklepie online

Bogaty wybór zabawek COBI znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Staramy się na bieżąco poszerzać nasz asortyment, tak, aby każdy klient znalazł tu zestaw dostosowany do swoich potrzeb. Jak wybrać odpowiedni prezent dla dziecka? Wystarczy wybrać tematykę pod kątem indywidualnych zainteresowań, a następnie sięgnąć po zestaw dostosowany do konkretnych grup wiekowych. W kolekcji COBI Zimna wojna kolekcja historyczna odnajdziemy zestawy skierowane do dzieci powyżej 7. roku życia. Dostępne są tutaj również modele dla starszych konstruktorów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl