Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Angry Birds – świetna propozycja dla miłośników popularnej gry mobilnej

LEGO Angry Birds to seria zainspirowana popularną grą na urządzenia mobilne, stworzoną przez studio Rovio Entertaiment w 2009 roku. W tej grze pomagamy ptakom w podbijaniu kolejnych baz tworzonych przez złe świnie. Tytuł zyskał ogromną popularność wśród użytkowników w różnym wieku. Nie dziwi fakt, że firma LEGO postanowiła stworzyć kolekcję poświęconą tej grze. Seria LEGO Angry Birds została wydana w kwietniu 2016 roku.

LEGO Angry Birds

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w serii klocków LEGO Angry Birds?

Seria LEGO Angry Birds składa się z siedmiu zestawów opublikowanych w 2016 roku. Znajdziemy tu: Samochód świń, atakujący samolot, Wyspę Ptaków, statek piracki, miasto, a także zamek świń. W zestawach nie mogło zabraknąć minifigurek, które ukazują głównych bohaterów, a zatem, różne ptaki występujące w oryginalnej grze komputerowej, a także świnie, czyli antagonistów serii. Najmniejsze zestawy z serii LEGO Angry Birds są złożone z 70 – 200 elementów. Największy jest natomiast wielki zamek świń złożony z ponad 850 klocków.

Czym odznaczają się klocki LEGO Angry Birds?

LEGO Angry Birds oferują dzieciom kolorowe zestawy klocków, z pomocą których można budować fantazyjne pojazdy oraz budynki inspirowane światem popularnej gry mobilnej. Produkty duńskiej firmy LEGO odznaczają się oczywiście wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, jest to zabawka, która zapewni doskonałą zabawę na przestrzeni wielu lat. Zbudowane konstrukcje mogą być ciekawą i pomysłową dekoracją do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Zestawy LEGO Angry Birds cechują się także prostotą w budowaniu, dzięki czemu, będą odpowiednie także dla mniejszych konstruktorów.

Jakie zalety oferują nam klocki LEGO Angry Birds?

W grze mobilnej Angry Birds, gracz z pomocą katapulty wystrzeliwuje ptaki obdarzone specjalnymi mocami w fortyfikacje zbudowane przez świnie. Gra jest niezwykle wciągająca, czym zaskarbiła sobie sympatię ze strony fanów. Teraz, wielką bitwę pomiędzy ptakami i świniami możesz odwzorować w świecie zbudowanym z klocków LEGO. To wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych, którzy lubią spędzać czas ze swoimi pociechami na twórczej zabawie. Klocki LEGO Angry Birds to świetny sposób na odciągnięcie dzieci od gier komputerowych oraz smartfonów. To dobry przykład na to, że klasyczne klocki wciąż mogą konkurować z nowoczesną elektroniką.

Do dzieci w jakim wieku adresowane są klocki LEGO Angry Birds?

Najmniejsze i najmniej skomplikowane zestawy LEGO Angry Birds będą odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 6. roku życia. W kolekcji znajdziemy także bardziej zaawansowane zestawy dedykowane dzieciom powyżej 8. roku życia. Warto jednak nadmienić, że klocki LEGO Angry Birds zapewnią wspaniałą rozrywkę także rodzicom ceniącym kreatywne zabawy z dzieckiem. Po skompletowaniu wszystkich zestawów można liczyć na jeszcze lepszą zabawę. Dziecko na pewno będzie tworzyć własne przeszkody i animować sytuacje rozgrywane w swojej głowie. Takie zabawy sprzyjają rozwijaniu wyobraźni oraz stymulują funkcje poznawcze dziecka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl