Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Boost – zestaw kreatywny do budowania działającego robota

Seria LEGO Boost została stworzona w 2017 roku. Jest to uproszczona wersja kolekcji Mindstorms, adresowana do młodszych użytkowników. Z pomocą tych klocków można stworzyć działającego robota, któremu możemy wydawać proste polecenia z poziomu aplikacji mobilnej. Zestaw kreatywny LEGO Boost pozwala stworzyć aż pięć modeli robotów. Dzięki temu, możemy sprawdzić wszystkie możliwe warianty, a następnie, wybrać ten, który podoba nam się najbardziej.

LEGO BOOST

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
LEGO BOOST Zestaw kreatywny, 17101 LEGO BOOST Zestaw kreatywny, 17101
Cena: 595,00 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Boost?

LEGO Boost to zestaw kreatywny, w skład którego wchodzi ponad 800 elementów, w tym elektronika: silnik, czujniki oraz baterie. Z pomocą tego zestawu można stworzyć aż pięć konstrukcji wyposażonych w różnorodne funkcje. Dostępne opcje to: Vernie The Robot, Frankie The Cat, Guitar 4000, M.I.R 4 oraz Auto Builder. Do zestawu LEGO Boost dedykowana jest specjalna aplikacja mobilna, w której znajdziemy instrukcję budowania poszczególnych modeli, a także panel sterujący.

Zaletą tego zestawu jest fakt, że zapewnia on pięciokrotnie dłuższą rozrywkę! Możemy bowiem stworzyć pięć robotów, sprawdzając funkcje każdego z nich. Gdy zapoznamy się ze wszystkimi wariantami, wystarczy wybrać ten, który podoba nam się najbardziej. W chwilach wolnych od zabawy, robot będzie ciekawą ozdobą w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Zestaw LEGO Boost jest uproszczoną wersją kolekcji Mindstorms, w której coś dla siebie znajdą także starsi konstruktorzy.

Czym charakteryzuje się zestaw LEGO Boost?

Kolekcja LEGO Boost to świetny przykład na poparcie tezy, że duńska firma LEGO kładzie nacisk nie tylko na dobrą zabawę, ale również walory edukacyjne swoich zabawek. Z pomocą zestawu kreatywnego LEGO Boost można rozwijać zdolności manualne oraz techniczne. To ciekawy wstęp do bardziej złożonych zagadnień z zakresu automatyki i programowania. Produkt cechuje się oczywiście wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, może zaoferować wspaniałą zabawę na przestrzeni wielu lat. Pięć różnych modeli robotów w jednym zestawie sprawia, że ten produkt na pewno sprosta indywidualnym zainteresowaniem każdego dziecka.

Zbuduj jednego z pięciu, działających robotów

Zestaw LEGO Boost pozwala stworzyć pięć różnych modeli. Podstawową konstrukcją jest przyjazny pomocnik, Vernie The Robot, który wykona podstawowe zadania, jakie mu zlecimy. Frankie The Cat to przyjazny kotek, który na pewno sprosta oczekiwaniom wszystkich dzieci kochających zwierzęta. Guitar 4000 to propozycja dla młodych fanów muzyki. Elektryczna gitara zagra nam wiele z dostępnych utworów. M.I.R 4 to model wzorowany na pojazdach kosmicznych. Z kolei Auto Builder to automatyczne urządzenie, która może samodzielnie budować podstawowe konstrukcje z LEGO.

Dlaczego warto wybrać zestaw klocków LEGO Boost?

LEGO Boost to zestaw dedykowany dzieciom w wieku 7-12 lat. Niektóre z modeli są prostsze w złożeniu od innych, dzięki czemu, dziecko może stopniowo rozwijać swoją wiedzę techniczną i wchodzić na kolejny szczebel, budując bardziej skomplikowany model robota. Na smartfona możemy pobrać aplikację mobilną stworzoną specjalnie z myślą o zestawie LEGO Boost. Znajdziemy tu czytelną instrukcję, a także panel, który pozwoli sterować zbudowanymi robotami. To doskonała propozycja dla rodziców, którzy lubią spędzać czas z dziećmi na twórczych i rozwijających zabawach.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl