Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Batman – seria poświęcona kultowemu uniwersum Batmana

Kolekcja LEGO Batman została zapoczątkowana w 2006 roku. Jej głównym bohaterem jest oczywiście kultowy superbohater stworzony przez DC Comics. Batman to postać, która może pochwalić się niezwykle bogatą historią. Pierwszy komiks z tym superbohaterem powstał w 1939 roku, a zatem kilka lat po założeniu duńskiej firmy LEGO. W skład tej serii wchodzi kilkadziesiąt zestawów umożliwiających tworzenie konstrukcji związanych z uniwersum Batmana.

LEGO Batman

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
LEGO Super Heroes Batman Lampka LED z klipsem, LGL-CL20 LEGO Super Heroes Batman Lampka LED z klipsem, LGL-CL20
Cena: 50,47 zł

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Batman?

W skład bogatej kolekcji LEGO Batman wchodzą zestawy, które pozwalają tworzyć lokacje, pojazdy, a także postacie znane z uniwersum stworzonego przez wydawnictwo DC Comics w 1939 roku. Jednym z najpopularniejszych zestawów jest The Batmobile: Ultimate Collectors’ Edition, czyli zestaw, z pomocą którego możemy odwzorować legendarny pojazd Batmana. W skład tego zestawu wchodzi ponad 1000 elementów, a finalny model świetnie sprawdza się w roli pomysłowej dekoracji.

Kolekcja LEGO Batman była rozwijana w latach 2006-2008, ale niewykluczone, że w przyszłości doczekamy się jeszcze zestawów poświęconych temu superbohaterowi. Na podstawie tej kolekcji klocków powstały również trzy gry komputerowe. To ciekawe rozszerzenie przygody dedykowane wszystkim osobom, którym przypadły do gustu zestawy LEGO Batman.

Czym charakteryzują się klocki LEGO Batman?

LEGO Batman to rozbudowana kolekcja złożona z kilkudziesięciu zestawów, w skład których wchodzą budynki, pojazdy, postacie, a także minifigurki ukazujące głównych bohaterów zamieszkujących Gotham City. Cechą charakterystyczną jest oczywiście wysoka jakość wykonania, dzięki czemu, budowanie konstrukcji nie sprawia najmniejszych trudności, a jednocześnie, sprawia wiele frajdy nie tylko dzieciom, ale również młodzieży i osobom dorosłym sympatyzującym z przygodami Batmana. Wiele zestawów, jak chociażby kolekcjonerski Batmobile, świetnie sprawdza się w roli pomysłowej dekoracji i na pewno znajdą miejsce w pokoju dziecięcym i młodzieżowym.

Stwórz Gotham City z kultowych klocków LEGO

Klocki LEGO dostarczają wiele frajdy nie tylko podczas budowania, ale również podczas animowania przygód Batmana w świecie z klocków LEGO. W trakcie takiej zabawy, dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, wcielając się w rolę superbohatera walczącego z głównymi antagonistami serii. Z pomocą zestawów LEGO Batman można stworzyć różne lokacje znane z komiksów i filmów o Batmanie. Uniwersum z klocków można stale poszerzać, kompletując kolejne zestawy.

Czy warto wybrać zestawy z serii LEGO Batman?

Kolekcja LEGO Batman na pewno dostarczy wiele przyjemności wszystkim miłośnikom uniwersum budowanego od kilkudziesięciu lat przez DC Comics. Batman to jeden z najpopularniejszych bohaterów występujących w tym świecie i to właśnie jemu, a także innym postaciom serii, poświęcona jest kolekcja LEGO Batman. Dostępne w tej kolekcji zestawy umożliwiają tworzenie budynków, pojazdów, a także postaci, dzięki czemu, z klocków LEGO można wiernie odwzorować fikcyjne miasto Gotham City, w którym rozgrywają się przygody o Batmanie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl