Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Brick Sketches – portrety kultowych bohaterów z klocków LEGO

Kolekcja LEGO Brick Sketches została stworzona w 2020 roku. To prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów ceniących sobie pomysłowe i ładnie prezentujące się dekoracje. Jak sama nazwa wskazuje, z pomocą tych klocków można stworzyć szkice, czy w zasadzie fotografie różnych bohaterów, wykonane w całości z klocków LEGO. Na ten moment, seria LEGO Brick Sketches wykorzystuje dwie tematyki przewodnie: DC Comics oraz Star Wars.

LEGO Brick Sketches

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Brick Sketches?

LEGO Brick Sketches to stosunkowo młoda kolekcja, która miała swoją premierę w 2020 roku. Na ten moment, do naszej dyspozycji pozostają cztery zestawy, ale możemy śmiało zakładać, że już w roku 2021 kolekcja zostanie poszerzona o nowe produkty. Na ten moment, kolekcję LEGO Brick Sketches powiązano z seriami Star Wars oraz DC Comics. Możemy zbudować szkic Batmana, Jokera, BB-8 oraz portret Szturmowca z Gwiezdnych Wojen.

Sama konstrukcja składa się z podstawy, będącej jednocześnie ramką portretu. Na niej układane są klocki, które ukazują głowę wybranego bohatera. Całość przypomina oprawione zdjęcie, które może być ciekawym urozmaiceniem w naszym domu. W skład zestawów LEGO Brick Sketches wchodzi ok. 100-170 elementów, w zależności od szczegółowości wybranej postaci.

Czym cechują się klocki LEGO Brick Sketches?

LEGO Brick Sketches to bardzo ciekawa seria przeznaczona dla osób z duszą kolekcjonera. Wysoka jakość wykonania znacznie ułatwia budowanie konstrukcji, a jednocześnie, wpływa na ciekawszy wygląd gotowego modelu. Na chwilę obecną, w skład serii wchodzą cztery portrety, ale jak już mówiliśmy, jest to młoda kolekcja z 2020 roku i można zakładać, że wybór bohaterów będzie znacznie większy. W zestawie znajdziemy oczywiście instrukcję, która ułatwi nam zbudowanie portretu.

Pomysłowa dekoracja do pokoju młodzieżowego

Finalny model składa się prostokątnej ramki o wysokości 13 cm i szerokości 9 cm. To trójwymiarowa figurka ukazująca jednego z wybranych superbohaterów. Całość można postawić, podobnie jak oprawione zdjęcie, na szafce lub w innym reprezentacyjnym miejscu pomieszczenia. To bardzo pomysłowa dekoracja, która świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Jednocześnie, LEGO Brick Sketches sprosta oczekiwaniom wszystkich kolekcjonerów. Możemy stopniowo poszerzać kolekcję i zbudować imponującą kolekcję portretów z klocków LEGO.

Dlaczego warto wybrać klocki LEGO Brick Sketches?

Zestawy LEGO Brick Sketches są dedykowane do wszystkich miłośników serii Star Wars oraz DC Comics. Z czasem, kolekcja zostanie poszerzona o nowych bohaterów. To stosunkowo proste konstrukcje, z którymi bez trudu poradzą sobie dzieci powyżej 8. roku życia. Biorąc jednak pod uwagę walory kolekcjonerskie oraz estetyczne, modele z kolekcji LEGO Brick Sketches na pewno zainteresują także starsze osoby, które cenią sobie pomysłowe i fajne dekoracje. Finalnie, model przypomina zdjęcie w ramce. Możemy je ustawić w reprezentacyjnej części naszego pokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl