Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Chima – niezwykłe zestawy klocków inspirowane orientalną mitologią

Kolekcja LEGO Chima, a właściwie, Legends of Chima, to autorski projekt stworzony przez duńską firmę LEGO. Seria powstała w inspiracji mitologią indyjską oraz tajską. Nieodzownym elementem tego zestawu są zwierzęta, a także fantastyczne stworzenia z przypisaną symboliką. Seria została zapoczątkowała w 2013 roku, a rok później pojawił się serial inspirowany światem z klocków. Cały zamysł LEGO Chima jest bardzo zbliżony do serii Ninjago, poświęconej japońskiej kulturze.

LEGO Chima

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy oferuje bogata kolekcja LEGO Chima?

Chima to świat stworzony od podstaw przez projektantów LEGO. Jest jednym z wymiarów uniwersum Ninjago. Zamieszkują go zwierzęce plemiona, takie jak: Lwy, Orły, Małpy, Krokodyle, Nosorożce, Pająki, Mamuty, Tygrysy i wiele innych. W sumie, kolekcja LEGO Chima posiada 20 plemion, a każde z nich ma własne minifigurki. Z dostępnych zestawów można tworzyć pojazdy, budynki, a także lokacje inspirowane orientalną mitologią. To bardzo złożony świat, który pokazuje, jak doświadczonych projektantów zatrudnia duńska firma LEGO.

Seria LEGO Chima była rozwija w latach 2013-2015. Niemal równolegle z serią klocków powstał serial, którego akcja toczy się właśnie w świecie Chima stworzonym z klocków. Początkowo, miała to być kontynuacja serii Ninjago, ale ostatecznie, jest to jedynie jeden z wymiarów uniwersum. Seria LEGO Ninjago, podobnie jak serial Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu, jest rozwijana do dnia dzisiejszego, a w jej skład wchodzi kilkadziesiąt zestawów.

Czym odznaczają się zestawy dostępne w kolekcji LEGO Chima?

Klocki LEGO Chima zapewnią wielogodzinną rozrywkę opartą na rozwoju wyobraźni i kreatywności. Młodzi konstruktorzy mogą jednocześnie rozwijając podstawowe zdolności manualne. Znajdziemy tu zarówno proste zestawy złożone z 200-300 elementów, jak również najbardziej skomplikowane zestawy, w skład których wchodzi ponad tysiąc klocków. Zabawki duńskiej firmy LEGO oferują najwyższą jakość wykonania, co idzie w parze z doskonałym wyglądem konstrukcji. Stworzone pojazdy i budynki stanowią ciekawą ozdobę w pokoju dziecka.

Stwórz imponujący świat fantasy z klocków LEGO Chima

Inspirowane orientalną mitologią zestawy klocków LEGO Chima pozwalają stworzyć fantastyczny świat pełen intrygujących plemion. Poszerzając kolekcję możesz stopniowo rozwijać uniwersum o nowe pojazdy oraz budynki. Jest to duży atut z perspektywy dziecka, które może tworzyć własne historie i animować scenki stworzone w swojej wyobraźni. Taka zabawa pobudza kreatywne myślenie i wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego też, klocki LEGO od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród rodziców. To zabawka, która na wiele godzin pozwala odciągnąć dziecko od komputera.

Czy warto zdecydować się na zakup zestawów LEGO Chima?

Seria LEGO Chima oferuje bogaty wybór zestawów, które łączą się ze sobą i pozwalają stopniowo rozwijać fantastyczne uniwersum. Dostępne są tutaj proste zestawy dla dzieci powyżej 6. roku życia, jak również złożone zestawy dla starszych konstruktorów w wieku powyżej 12 lat. Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku wielogodzinną, wciągającą zabawę o twórczym charakterze, LEGO Chima to doskonały wybór. Szczególnie, że seria ta idzie w parze z serialem, który może być dobrą inspiracją do tworzenia nowych konstrukcji oraz odgrywania różnych scenek.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl