Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Disney – bajkowy świat zbudowany z klocków LEGO

Disney to największa wytwórnia filmowa zajmująca się tworzeniem bajek, seriali oraz filmów adresowanych do dzieci oraz młodzieży. Seria LEGO Disney przenosi wiele kultowych bajek do świata klocków. Seria zawiera zestawy dla dzieci w różnym wieku, a także produkty kolekcjonerskie, które znajdą uznanie pośród starszych fanów klocków LEGO. Kolekcja została zapoczątkowana w 1999 roku i doczekała się kilkuset różnych zestawów.

LEGO Disney

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
LEGO Disney Leśna chatka Aurory, 43188 LEGO Disney Leśna chatka Aurory, 43188
Cena: 134,21 zł
LEGO Disney Podwodny zamek Arielki, 10922 LEGO Disney Podwodny zamek Arielki, 10922
Cena: 109,00 zł
szt.

Jakie zestawy znajdziemy w serii LEGO Disney?

Świat Disneya jest ogromny i ciężko wymienić wszystkie bajki stworzone przez amerykańską wytwórnię filmową. Wśród zestawów LEGO Disney znajdziemy bohaterów najpopularniejszych bajek, takich jak: Myszka Miki, Kaczor Donald, Zygzak McQueen czy bohaterowie serii Toy Story. Dla starszych dzieci można wybrać zestawy powiązane z pełnometrażowymi filami stworzonymi przez wytwórnię. Dobrymi przykładami są chociażby Piraci z Karaibów. Na przestrzenie ponad 20 lat pojawiło się kilkaset różnorodnych zestawów wchodzących w skład serii Lego Disney.

Z dostępnych zestawów można tworzyć różnorodne konstrukcje: budynki, realistyczne modele głównych bohaterów, pojazdy, a także miejsca znane ze świata Disnejowskich bajek. Dzieci mogą tworzyć swój świat i odgrywać w nim różne sceny, dzięki czemu, nie tylko budowanie konstrukcji dostarcza dużej frajdy. Klocki LEGO zawsze były cenione za walory edukacyjne. Zabawa klockami rozwija zdolności manualne, a także pobudza kreatywne i twórcze myślenie.

Klocki Lego Disney dla dzieci w każdym wieku

Dużym plusem jest to, że seria LEGO Disney oferuje nam produkty przystosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Warto wspomnieć, że pierwszy zestaw, który zapoczątkował tę serię, został wydany w formie klocków Duplo dla najmłodszych. Dostępne w tych zestawach elementy są odpowiednio większe i mogą być używane do zabawy przez dzieci w wieku 1-3 lat. Z czasem pojawiły się również zestawy adresowane do dzieci powyżej 4., 8., oraz 10. roku życia. Wiele zestawów posiada walory kolekcjonerskie, dzięki czemu, cieszą się zainteresowaniem ze strony osób dorosłych.

Czym charakteryzują się zestawy LEGO Disney?

Konstrukcje wykonane z klocków LEGO odznaczają się niezwykłym wyglądem. Modele są bardzo realistyczne, a ponadto, bogate w najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu, w pełni oddają klimat motywów przewodnich, na których zostały oparte poszczególne zestawy. Klocki LEGO Disney pozwalają na stopniowe powiększanie bajkowego świata z kolejnymi zestawami. Zaletą jest również staranne wykonanie, dzięki czemu, te zabawki pięknie prezentują się nawet po wielu latach. To nadaje im dodatkowej wartości kolekcjonerskiej.

Czy warto wybrać klocki z serii LEGO Disney?

Jeśli szukasz dla swoich dzieci twórczej i kreatywnej zabawy, LEGO Disney to zestawy, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Najbardziej rozbudowane zestawy przynoszą frajdę całej rodzinie i pozwalają przyjemnie spędzić czas na wspólnej zabawie z dzieckiem. Dorośli nierzadko są w stanie odnaleźć w sobie duszę dziecka przy kultowych klockach LEGO, które pozwalają tworzyć fantastyczne światy oparte na najpopularniejszych bajkach oraz filmach wytwórni Disney. Wystarczy wybrać zestaw pod kątem tematyki oraz wieku dziecka. W każdym zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja, która pozwala krok po kroku stworzyć docelową konstrukcję.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium