Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Hidden Side – rzeczywistość wirtualna w świecie klocków Lego!

LEGO Hidden Side to wyjątkowy zestaw, który pozwala tworzyć własne historie o duchach, a następnie, samemu stać się jednym z uczestników wymyślonej przygody. Duńska firma postanowiła stworzyć zestaw, za pomocą którego będzie można przenieść się do świata wirtualnego stworzonego z pomocą klocków LEGO. Brzmi interesująco? Seria błyskawicznie zyskała duże zainteresowanie i stała się innowacyjną zabawką, która łączy nowoczesność z tradycyjna zabawą klockami.

LEGO Hidden Side

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w LEGO Hidden Side?

Seria LEGO Hidden Side zawiera bardzo zaawansowane zestawy, które pozwalają tworzyć wielowymiarowe konstrukcje, które już niebawem zostaną opanowane przez ludziki-duchy. Gracze mogą stworzyć nawiedzony pałac, metro, lunapark, opuszczone liceum i więzienie, wrak łodzi, a także pojazdy, które mogą urozmaicić zabawę w świecie VR. Z czasem można stopniowo powiększać nawiedzony świat LEGO Hidden Side, kompletując kolejne zestawy wchodzące w skład serii. W sumie, seria doczekała się już kilkunastu zestawów i jest na bieżąco rozszerzana o nowe produkty.

Czym charakteryzują się klocki LEGO Hidden Side?

W serii zestawów LEGO Hidden Side tematyką przewodnią są nawiedzone miejsca oraz duchy. Oczywiście wszystko zostało stworzone w oparciu o sympatyczną i bajkową atmosferę, tak, aby zabawa była odpowiednia dla dzieci powyżej 9. roku życia. Zestawy pozwalają stworzyć realistycznie wyglądające modele, które po złożeniu staną się miejscem wielu przygód. W czasie wolnym od zabawy są to oryginalne dekoracje do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Duńska firma od wielu lat dba również o staranne wykonanie i najwyższą jakość swoich produktów.

Twórz własne historie o duchach i nawiedzonych miejscach

Klocki LEGO Hidden Side zapewniają dobrą zabawę nie tylko podczas składania, ale również bezpośrednio po nim. Z pomocą dostępnych zestawów możesz bowiem stworzyć własne uniwersum, na bazie którego stworzysz własne historie i opowieści o nawiedzonych miejscach i duchach. Zestawy LEGO Hidden Side mogą stać się prawdziwą atrakcją wszystkich imprez dziecięcych i młodzieżowych. Tworzenie własnych przygód jest o tyle inspirujące, że możemy stać się ich bezpośrednim uczestnikiem, korzystając z technologii VR.

Seria LEGO Hidden Side rozszerzona o technologię VR

Zestawy LEGO Hidden Side zostały stworzony z myślą o wykorzystaniu technologii VR w świecie klocków LEGO. Duńska firma stworzyła specjalną aplikację, która pozwoli nam odwiedzić stworzone z klocków lokacje i stać się uczestnikiem emocjonujących przygód. W ten sposób możesz łapać wirtualne duchy skrywające się w wybudowanych konstrukcjach. Dostępny jest tryb wieloosobowy, w którym jedna osoba wciela się w rolę łowcy duchów, podczas gdy inni uczestnicy, jako duchy, robią wszystko, aby nie dać się złapać.

Czy warto wybrać zestawy LEGO Hidden Side?

Jeśli szukasz wyjątkowej zabawki łączącej tradycyjne budowanie klocków z nowoczesną technologią, która na pewno zainteresuje dzieci oraz młodzież w różnym wieku, LEGO Hidden Side to doskonała propozycja dla Ciebie. Większość zestawów została zaprojektowana z myślą o dzieciach powyżej 9. roku życia. W praktyce, także osoby w wieku nastoletnim potrafią się świetnie bawić na wspólnych imprezach, wykorzystując technologię VR w nawiedzonym przez duchy świecie zbudowanym z LEGO.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl