Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Jurassic World – zestawy klocków dla miłośników Parku Jurajskiego

Seria filmowa „Park Jurajski” została zapoczątkowana w 1993 roku. Film opowiada historię pracowników parku ze sklonowanymi dinozaurami. Na dzień przed otwarciem, na skutek awarii zasilania sytuacja wymyka się spod kontroli, a pracownicy muszą ratować swoje życie, uciekając przed dinozaurami. Seria LEGO Jurassic World została stworzona w oparciu o popularną sagę filmową, ale nie zawiera oczywiście treści, które byłyby nieodpowiednie dla dzieci. Zestawy skupiają się przede wszystkim na realistycznym odwzorowaniu różnych gatunków dinozaurów.

LEGO Jurassic World

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w LEGO Jurassic World?

W kolekcji LEGO Jurassic World znajdziemy przede wszystkim imponujące modele dinozaurów. Nie zabrakło także budynków oraz lokacji, które są znane z serii filmowej o Parku Jurajskim. Dzięki temu, można stworzyć imponujące uniwersum, w którym dziecko będzie tworzyło własne historie z dinozaurami w roli głównej. Szczególnie popularnym zestawem jest Atak Tyranozaura, w którym znajdziemy wyjątkowo realistyczny model dinozaura. Cały zestawy posiada ponad 3000 elementów, a po złożeniu stanowi oryginalną dekorację do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Seria LEGO Jurassic World posiada kilkanaście zestawów i jest co jakiś czas rozszerzana o nowe produkty.

Czym charakteryzują się klocki LEGO Jurassic World?

Zaletą zestawów dostępnych w serii LEGO Jurassic World jest duży realizm. Wrażenie robią przede wszystkim konstrukcje ukazujące nam różne rodzaje dinozaurów. To wprowadza dodatkowe walory edukacyjne i pozwala w formie zabawy uczyć dziecko o dziejach naszej planety. Modele dinozaurów mogą być również wykorzystane do stworzenia imponującej wystawy, która na pewno zrobi wrażenie na rówieśnikach dziecka. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się bardzo realistyczny model Tyranozaura w zestawie z ruchomą bramą Parku Jurajskiego. Po produktach LEGO zawsze możemy oczekiwać najwyższej jakości wykonania.

Park Jurajski odtworzony z klocków LEGO

Kompletując wszystkie zestawy klocków wchodzących w skład zestawów LEGO Jurassic World można odwzorować imponujący świat Parku Jurajskiego, w którym znajdą się modele dinozaurów, prawdziwe lokacje znane z filmu, a także ludziki stworzone w oparciu o głównych bohaterów sagi. Dzięki temu, dziecko może dowoli tworzyć i animować własny świat, opowiadając własne historie podpowiadane przez wyobraźnię. To największa zaleta klocków LEGO. Zabawa dostarcza ogromnej frajdy przy budowaniu, rozwija kreatywność, a także poprawia zdolności manualne.

Czy warto wybrać zestawy LEGO Jurassic World?

W kolekcji LEGO Jurassic World znajdziemy zestawy dla dzieci w różnym wieku. Najmniejsze zestawy będą odpowiednie dla dzieci powyżej 7-8. roku życia. Te bardziej skomplikowane zestawy są adresowane do dzieci powyżej 10. roku życia. Mamy także bardzo realistyczny model trójwymiarowy Tyranozaura, złożony z kilku tysięcy elementów. Ten zestaw jest dedykowany osobom powyżej 16. roku życia. Każdy zestaw posiada oczywiście szczegółową instrukcję, która pozwala krok po kroku zbudować imponującą konstrukcję, która po złożeniu stanowi wspaniałą ozdobę pokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl