Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Marvel – buduj konstrukcje klocków oparte na uniwersum Marvela

Seria LEGO Marvel oddaje do naszej dyspozycji wiele zestawów stworzonych w oparciu o kultowe opowieści stworzone przez jedno z największych wydawnictw komiksowych na świecie. Najbardziej rozpoznawalne postacie w uniwersum Marvela to: Kapitan Ameryka, Spider-Man, X-Men, Avengers, Fantastyczna Czwórka, Deadpool, Iron Man czy też Hulk. Wybierając zestawy LEGO Marvel możesz odwzorować świat znanych superbohaterów, budując go z klocków.

LEGO Marvel

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
LEGO Marvel Avengers Lotniskowiec, 76153 LEGO Marvel Avengers Lotniskowiec, 76153
Cena: 433,63 zł
LEGO Marvel Super Heroes  Daily Bugle, 76178 LEGO Marvel Super Heroes Daily Bugle, 76178
Cena: 1 450,00 zł
LEGO Marvel Super Heroes Helikopter Czarnej Pantery, 76186 LEGO Marvel Super Heroes Helikopter Czarnej Pantery, 76186
Cena: 84,00 zł
LEGO Marvel Super Heroes Ja jestem Groot, 76217 LEGO Marvel Super Heroes Ja jestem Groot, 76217
Cena: 209,00 zł
LEGO Marvel Super Heroes Kalendarz adwentowy, 76231 LEGO Marvel Super Heroes Kalendarz adwentowy, 76231
Cena: 129,00 zł
LEGO Marvel Super Heroes Sanctum Sanctorum, 76218 LEGO Marvel Super Heroes Sanctum Sanctorum, 76218
Cena: 1 155,00 zł
LEGO Marvel Super Heroes Statek Strażników, 76193 LEGO Marvel Super Heroes Statek Strażników, 76193
Cena: 555,00 zł

Jakie produkty znajdziemy w kolekcji LEGO Marvel?

Seria oparta na superbohaterach Marvela jest rozwijana od 2012 roku. Na przestrzeni tych lat pojawiło się kilkadziesiąt różnych zestawów klocków, z których można budować konstrukcje znane z kultowych filmów oraz komiksów. Doskonałym przykładem jest duży i realistyczny model lotniskowca znanego z serii Avengers. W zestawach znajdują się oczywiście figurki najważniejszych superbohaterów oraz antagonistów występujących w uniwersum. Duńska firma LEGO stworzyła również grę komputerową, w której odwzorowano świat Marvela z milionów starannie dobranych klocków.

Czym cechują się zestawy LEGO Marvel?

Firma LEGO jak zwykle dołożyła wszelkich starań, aby z maksymalną dbałością odwzorować konstrukcje oraz postacie obecne w zestawach. Stworzone modele prezentują się imponująco i mogą służyć dobrej zabawie, ale również jako ozdoba w pokoju każdego miłośnika uniwersum Marvela. Klocki dostępne w serii LEGO Marvel sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, ale również młodzieży oraz osobom dorosłym ceniącym sobie kreatywną rozrywkę.

Największe zestawy LEGO Marvel są bardzo rozbudowane pod względem liczby elementów. Niektóre posiadają ponad 1200 klocków potrzebnych do stworzenia bardzo realistycznego modelu statku kosmicznego, pojazdu lub figurki. Niektóre zestawy, takie jak chociażby: Walka o wieżę Avengersów, pozwalają zbudować budynki znane z uniwersum Marvela. Bogaty wybór sprawia, że bez trudu możemy dobrać zestawy poświęcone naszym ulubionym superbohaterom oraz historiom wykreowanym przez amerykańskie wydawnictwo komiksowe.

Jakie korzyści oferują zestawy dostępne w serii LEGO Marvel?

Największą zaletą jest oczywiście duża frajda płynąca z możliwości budowania ogromnego uniwersum stworzonego w całości z klocków. Największe zestawy zapewnią rozrywkę na wiele godzin. To czas, który można spędzić wspólnie z dziećmi, na kreatywnej i twórczej zabawie. Pozyskując kolejne zestawy LEGO Marvel można stopniowo rozbudowywać klockowy świat, dodając do niego nowe postacie, pojazdy, budynki oraz elementy. Dużym plusem jest także niezwykle bogata kolekcja zestawów, dzięki czemu, każdy znajdzie coś dla siebie. LEGO Marvel to pomysł na ciekawy prezent dla wszystkich miłośników tętniącego życiem świata Marvela.

Czy warto wybrać klocki z serii LEGO Marvel?

Zestawy LEGO Marvel są adresowane do dzieci powyżej 7. roku życia, a także dla młodzieży i osób dorosłych będących fanami tego uniwersum. Po duńskiej firmie możemy spodziewać się najwyższej jakości wykonania oraz dbałości o każdy szczegół. Największe zestawy dostępne w kolekcji LEGO Marvel zapewnią twórczą zabawę na wiele godzin. Stworzone modele mogą zostać wykorzystane do zabawy w świecie z klocków opartym o uniwersum Marvela. Realistyczne modele pięknie prezentują się również jako ozdoba do pokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl