Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
 • od
  do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Mindstorms – stwórz i zaprogramuj własnego robota!

LEGO Mindstorms to seria stworzona z myślą o młodzieży oraz osobach dorosłych interesujących się automatyką i robotyką. Z pomocą zestawów dostępnych w tej kolekcji można zaprojektować i stworzyć działającego robota wykonującego proste polecenia. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej zaawansowanych serii, która przenosi zabawę klockami na wyższy poziom. To również idealny prezent dla wszystkich osób ceniących sobie kreatywne i twórcze rozrywki.

LEGO Mindstorms

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
 • od
  do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
 • od
  do
LEGO Mindstorms Wynalazca robotów, 51515 LEGO Mindstorms Wynalazca robotów, 51515
Cena: 1 837,00 zł

Jakie produkty znajdziemy w serii LEGO Mindstorms?

W zestawie LEGO Mindstorms znajdziemy klocki potrzebne do stworzenia pięciu modeli robotów wyposażonych w różne funkcje. Po za elementami konstrukcyjnymi, w zestawie znajdują się tzw. inteligentne klocki wyposażone w czujniki oraz możliwość programowania robota. Z pomocą zestawu LEGO Mindstorms można stworzyć następujące roboty:

 • Strażnik – niezłomny wojownik, który strzela, zadaje ciosy i pokonuje przeszkody,
 • Pomocnik – muzykalny przyjaciel, który tańczy i gra na perkusji,
 • Sprzątacz – nowoczesny pojazd zbierający rozrzucone klocki,
 • Czworonóg ­– robot zdolny do omijania rozstawionych przeszkód,
 • Sportowiec – ten model potrafi grać w piłkę i rzucać do kosza.

Z myślą o serii LEGO Mindstorms stworzono specjalną aplikacje Lego Robot Inventor, która służy do programowania naszych modeli i zlecania im różnych zadań z 50 dostępnych poleceń. To świetna rozrywka, która łączy kreatywną zabawę, naukę techniki i robotyki, a także podstawy programowania.

Jakie korzyści oferuje nam zestaw LEGO Mindstorms?

Niewątpliwie jest to seria o niepodważalnych walorach edukacyjnych. Z pomocą serii LEGO Mindstorms można wprowadzić młodych konstruktorów w inspirujący świat robotyki oraz programowania. Co więcej, zestaw pozwala na stworzeniu pięciu różnych robotów, dzięki czemu, gwarantuje jeszcze dłuższą zabawę. W serii znajdują się pojedyncze czujniki i klocki inteligentne. Kupując takie dodatki możesz wprowadzać własne modyfikacje i zlecać robotom nowe zadania. TO doskonały sposób na wielogodzinną, twórczą rozrywkę.

Co znajdziemy w zestawie LEGO Mindstorms?

Zestaw klocków „Wynalazca Robotów” składa się z prawie 1000 elementów konstrukcyjnych, a także klocków inteligentnych wyposażonych w czujniki oraz sensory. To one będą odpowiedzialne za zadania wykonywane przez naszego robota. W zestawie znajduje się również obszerna instrukcja, z pomocą której można bez trudu złożyć jeden z pięciu dostępnych modeli robotów. Na urządzenie mobilne lub komputer można pobrać aplikację LEGO Robot Inventor, która służy do programowania naszych robotów i zlecania im konkretnych zadań.

Czy warto wybrać zestaw LEGO Mindstorms?

Seria LEGO Mindstorms jest dedykowana dla dzieci powyżej 10. roku życia. W praktyce, do złożenia bardziej szczegółowych elementów może być potrzebna pomoc ze strony osoby dorosłej. Zestaw do samodzielnego projektowania i programowania robotów na pewno przypadnie do gustu także młodzieży oraz osobom dorosłym interesującym się robotyką. Firma LEGO tradycyjnie oferuje nam wysoką jakość wykonania oraz estetyczny wygląd zbudowanych modeli. Możliwość złożenia pięciu różnych robotów oznacza, że zestaw LEGO Mindstorms zapewni 5-krotnie dłuższą zabawę!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl