Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Minecraft – kolekcja oparta na kultowej grze komputerowej

LEGO Minecraft to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych serii ostatniej dekady. Kolekcja została zainspirowana kultową grą komputerowa, której motywem przewodnim jest budowanie świata z różnorodnych klocków. Nie dziwi zatem fakt, że duńska firma LEGO postanowiła przenieść wirtualny świat znany z gry komputerowej do świata klocków. Gra błyskawicznie zyskała ogromną popularność wśród dzieci i młodzieży spędzających długie godziny w grze Minecraft.

LEGO Minecraft

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień, 21163 LEGO Minecraft Bitwa o czerwony kamień, 21163
Cena: 172,53 zł
LEGO Minecraft Czerwona stodoła, 21187 LEGO Minecraft Czerwona stodoła, 21187
Cena: 448,00 zł
LEGO Minecraft Nowoczesny domek na drzewie, 21174 LEGO Minecraft Nowoczesny domek na drzewie, 21174
Cena: 452,17 zł
LEGO Minecraft Przygoda w tajdze, 21162 LEGO Minecraft Przygoda w tajdze, 21162
Cena: 43,92 zł
LEGO Minecraft Rafa koralowa, 21164 LEGO Minecraft Rafa koralowa, 21164
Cena: 36,43 zł
LEGO Minecraft Świnka i mały Zombie, 21157 LEGO Minecraft Świnka i mały Zombie, 21157
Cena: 55,72 zł
LEGO Minecraft Walka w Kresie, 21151 LEGO Minecraft Walka w Kresie, 21151
Cena: 83,84 zł

Minecraft – gra, która odmieniła rynek gier komputerowych

Pierwotną wersję gry Minecraft stworzył w 2009 roku Markus Persson. Przez kolejne lata była ona rozwijana przez studio Mojang.  W dobie pogoni za coraz lepszą grafiką, popularny „Notch” stworzył bardzo prostą grę, której celem jest przetrwanie w świecie złożonym z sześcianów. Każdy sześcian imituje wybraną powierzchnię: trawę, lód, piasek, kamień czy chociażby drewno. Można tu zbierać surowce, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, budować imponujące budynki, a nawet, tworzyć złożone elementy elektroniczne. Już w 2011 roku zapoczątkowano kolekcję LEGO Minecraft, w której można spotkać klocki inspirowane popularnymi sześcianami z gry komputerowej.

Jakie zestawy znajdziesz w kolekcji LEGO Minecraft?

W grze komputerowej Minecraft gracze mają nieograniczone możliwości w aspekcie budowania własnego świata. Ta swoboda przyświecała również serii LEGO Minecraft. Dostępne w kolekcji zestawy pozwalają tworzyć domy, farmy uprawne, hodowle zwierząt, warsztaty, świątynie, a także inne budynki, które gracze najczęściej stawiają w grze komputerowej. Dostępne są również minifigurki, w których znajdziemy Steve’a, głównego bohatera gry, zwierzęta, a także niebezpieczne stwory w formie Zombie, Szkieletów, a także wybuchających Creeperów. Na szczęście w świecie z klocków nie musimy obawiać się tego, że zielony stwór wybuchnie przy naszym domu zbudowanym w pocie czoła.

Czym charakteryzują się zestawy LEGO Minecraft?

Duże wrażenie robi wierne odzwierciedlenie uniwersum znanego nam z gry komputerowej Minecraft. Klocki odpowiadają wybranym materiałom budowlanych, z pomocą których możemy tworzyć rozbudowaną bazę z domami, warsztatami, uprawami i hodowlami. Jak przystało na produkt duńskiej firmy LEGO, możemy również oczekiwać wysokiej jakości wykonania oraz trwałości na lata. Kolekcja jest bardzo zróżnicowana, a co więcej, wciąż poszerzana o nowe produkty. Dzięki temu, seria LEGO Minecraft oferuje nam podobną swobodę, co gra, na której się opiera.

Dlaczego warto kupić klocki LEGO Minecraft?

W dzisiejszych czasach, dzieci coraz więcej czasu spędzają na rozrywce z udziałem urządzeń elektronicznych. Gra komputerowa Minecraft niewątpliwie ma swoje mocne strony, ponieważ pozwala pobudzać wyobraźnię oraz poszerzać kreatywność. Te same zalety posiadają zestawy klocków LEGO Minecraft, które pozwolą skutecznie odciągnąć dziecko od komputera. To niezwykle wciągająca zabawa, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kultowej gry. Kolekcja LEGO Minecraft jest dedykowana dzieciom w wieku powyżej 6. roku życia.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl