Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Minions – zestawy inspirowane bajkowym światem Minionków

Pierwsza część filmu Minionki miała swoją premierę w 2015 roku i szybko zyskała pozytywne recenzje ze strony krytyków, a co ważniejsze, młodych widzów, którzy pokochali charakterystycznych, żółtych bohaterów. Seria LEGO Minions powstała w oparciu o film Minionki: Wejście Gru. Pierwotnie, miał on się ukazać w 2020 roku, jednak z powodu pandemii premiera została przesunięta na rok 2021. Na rynku pojawiło się jednak kilka zestawów związanych z tym filmem.

LEGO Minions

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Minions?

Klocki LEGO dostępne w kolekcji Minions pozwalają odwzorować filmową krainę Minionków. Dzieci mogą budować różne lokacje, a także postaci związane z tym filmem. Specjalnie na potrzeby tej kolekcji wprowadzono nowe figurki, w których dolna część jest nieruchoma i posiada charakterystyczne dłonie LEGO ludzika, natomiast górna jest budowana z kilku elementów, według naszego uznania. Dzięki temu, można było lepiej odwzorować faktyczny wygląd Minionków. Figurki mogą być oczywiście wyposażone w różne akcesoria, co pozwala lepiej ogrywać scenki w świecie LEGO.

Czym cechują się klocki w zestawach LEGO Minions?

Minionki to sympatyczni bohaterowie w kształcie niewielkich pigułek z dużymi oczami i okularami. Aby wiernie odwzorować wygląd Minionków w świecie klocków, duńska firma LEGO musiała stworzyć nowy rodzaj figurek. Już teraz można pozyskać zestawy kolekcjonerskie, w których można stworzyć większe figurki, które świetnie sprawdzą się w roli pomysłowej ozdoby do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Klocki odznaczają się również starannym wykonaniem oraz wysoką jakością, dzięki czemu, mogą zapewniać wspaniałą zabawę przez wiele lat. To zresztą jedna ze wspólnych cech przypisanych do wszystkich produktów LEGO.

Intrygująca kraina Minionków w świecie klocków LEGO

Kompletując kolejne zestawy wchodzące w skład kolekcji LEGO Minions można stopniowo rozbudowywać krainę Minionków, tworząc lokacje oraz sceny znane z filmu. Dziecko ma do dyspozycji minifigurki, które służą do odgrywania różnych scenek oraz sytuacji. Klocki LEGO Minions zapewniają twórczą i kreatywną zabawę, a ponadto, pozwalają rozwijać podstawowe zdolności manualne. Zapoczątkowana w 2015 roku seria filmów o Minionkach odniosła spektakularny sukces. Sympatyczni bohaterowie stali się tematyką wielu zabawek oraz gier. Teraz, fantastyczną krainą żółtych Minionków można przedstawić także z pomocą klocków LEGO.

Czy warto zdecydować się na zakup serii LEGO Minionki?

Jeśli film przypadł do gustu Twojemu dziecku, seria klocków LEGO Minions na pewno okaże się trafionym prezentem, który zapewni wielogodzinną zabawę. Większość zestawów z Minionkami jest adresowana do dzieci powyżej 8. roku życia. Najbardziej rozbudowane zestawy posiadają po kilkaset elementów, dzięki czemu, także osoby dorosłe mogą poćwiczyć swoje zdolności twórcze. W każdym zestawie dostępna jest instrukcja, która pozwala krok po kroku stworzyć finalną konstrukcję. LEGO Minionki to świetny wybór dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim pociechom kreatywną rozrywkę wolną od komputera oraz innych sprzętów elektronicznych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl