Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Originals – kultowy ludzik Lego w nowej odsłonie

Seria LEGO Originals została zaprojektowana przez Jake’a Blaisa, który postanowił w ten sposób oddać hołd kultowym figurkom, które znamy ze świata klocków LEGO. To pięciokrotnie powiększony ludzik z dębowego drewna. Posiada ruchome dłonie, dzięki czemu, możemy tu umieścić dowolne akcesoria znajdujące się w zestawach LEGO. Ludzika można również pomalować według własnego uznania, tworząc w ten sposób imponującą dekorację z drewna.

LEGO Originals

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Seria LEGO Originals odwołuje się do historii firmy

Aby lepiej zrozumieć przesłanie zawarte w tym produkcie, musimy poznać historię duńskiej firmy LEGO. Otóż na początku lat 30. ubiegłego wieku, Ole Kirk Christiansen postanowił stworzyć drewniane zabawki dla swoich dzieci. Widząc, jak dużą frajdę sprawiły one jego pociechom, podjął decyzję o założeniu firmy, która będzie specjalizować się w drewnianych zabawkach. Firma LEGO istnieje od 1932 roku, ale dopiero od 1947 zajmuje się produkcją klocków. Z kolei w 1975 roku pojawił się charakterystyczny, znany na całym świecie ludzik LEGO. A zatem, seria Originals jest swoistym hołdem oddanym pierwszym zabawkom produkowanym przez Ole Kirka Christiansena.

Co oferuje nam seria LEGO Originals?

Decydując się na wybór zestawu Originals otrzymujesz figurkę wykonaną z wytrzymałego, dębowego drewna. Jest ona pięciokrotnie większa od klasycznych ludzików LEGO. Figurka nie jest w żaden sposób pomalowana, to całkowicie czysta karta, którą możemy samodzielnie zapisać od postaw, tworząc własnego ludzika. Figurka posiada charakterystyczne, żółte dłonie, w które można wetknąć różne akcesoria stworzone z klocków dostępnych w zestawie.

Zaletą tego zestawu jest nieograniczona swoboda. Drewnianego ludzika można bowiem przebierać oraz malować, tworząc własne, unikatowe dzieło. O nieograniczonych możliwościach najlepiej świadczy autorski pomysł Jake’a Blaisa, który stworzył ludzika walczącego z kałamarnicą. Tylko od Ciebie zależy, jakie cząstkę życia tchniesz w drewnianą figurkę dostępną w zestawie.

Czym charakteryzuje się zestaw LEGO Originals?

Produkt LEGO Originals jest dedykowany osobom powyżej 12. roku życia. Wybierając ten zestaw możemy oczekiwać najwyższej jakości wykonania, z której słynie duńska firma. Głównym elementem tego zestawu jest duży ludzik wyrzeźbiony z dębowego drewna. Figurka ma 20 cm wysokości oraz 11 cm szerokości. To nawiązanie do pierwszych zabawek stworzonych przez legendarnego założyciela firmy LEGO. Otrzymaną figurkę można pomalować, przebierać, a także wyposażać w ręcznie stworzone akcesoria z innych klocków w zestawie.

W zestawie znajduje się także szczegółowa ulotka, w której znajdziemy instrukcje stworzenia pięciu akcesoriów, które nasza figurka może trzymać w rękach. Wyjątkowo opakowany zestaw jest świetną propozycją na prezent dla wszystkich miłośników klocków LEGO. W mediach społecznościowych funkcjonuje hasztag #LEGOOriginals, pod którym można wrzucić zdjęcie z własną figurką. Znajdziemy tu ciekawe pomysły zaaranżowania naszego ludzika

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl