Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Overwatch – zbuduj swoje ulubione postacie z gry

Overwatch to niezwykle popularna gra komputerowa oraz jedna z najważniejszych dyscyplin w sportach elektronicznych. Kolekcja LEGO Overwatch pojawiła się w 2018 roku, pozwalając fanom budować swoje ulubione postacie z klocków. W zestawach znajdziemy także prawdziwe lokacje, które gracze na pewno kojarzą z gry komputerowej. To świetna propozycja dla kolekcjonerów skupionych wokół zestawów umożliwiających budowanie dużych i realistycznych postaci.

LEGO Overwatch

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Overwatch?

W grze komputerowej Overwatch znajdziemy bohaterów obdarzonych specjalnymi umiejętnościami oraz klasami. Gracze mogą wybrać swoje ulubione postacie, a następnie, grać w trybie kooperacyjnym przeciwko drugiej drużynie. Klocki LEGO dostępne w kolekcji Overwatch skupiają się przede wszystkim na głównych bohaterach, których możemy znaleźć w cyfrowym świecie gry. Dostępne są zestawy, które pozwalają budować imponujące figurki, świetnie prezentujące się w większej kolekcji.

Niektóre zestawy umożliwiają również budowanie popularnych lokacji znajdujących się w świecie gry komputerowej. Dzięki temu, klocki LEGO Overwatch pozwalają przenieść rozgrywkę ze świata cyfrowego do namacalnego świata klocków. Kolekcja na ten moment składa się z kilkunastu zestawów, ale jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty.

Czym charakteryzują się klocki LEGO Overwatch?

Zestawy dostępne w kolekcji LEGO Overwatch oferują nam wspaniałą zabawę przy budowaniu ulubionych postaci. Choć produkty są odpowiednie dla dzieci powyżej 8. roku życia, także osoby dorosłe odnajdą dużą frajdę w budowaniu konstrukcji. Szczególnie, że wysoka jakość wykonania, typowa dla duńskiej firmy, sprawia, że zbudowane postacie świetnie prezentują się w roli oryginalnej ozdoby pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Fani Overwatch na pewno znajdą w swoim pokoju reprezentacyjne miejsce na wystawienie pełnej kolekcji.

Gra komputerowa Overwatch w świecie klocków LEGO

Gra Overwatch miała swoją premierę 27 października 2015 roku. Studio Blizzard stworzyło nie tylko udaną strzelanką, ale również dyscyplinę esportową, która w krótkim czasie przyciągnęła wielu profesjonalnych graczy. To wpływa na duże zainteresowanie kolekcją LEGO Overwatch. Co więcej, w roku 2021 ma się ukazać druga część gry komputerowej, co pozwala nam sądzić, że kolekcja klocków doczeka się jeszcze wielu, ciekawych zestawów. Z pomocą kolekcji LEGO Overwatch możesz odwzorować lokacje i postacie z gry w świecie rzeczywistym.

Czy warto wybrać zestawy LEGO Overwatch?

Coraz trudniej jest znaleźć rozrywki, które odciągną dzieci i młodzież od komputera. Świetnym rozwiązaniem okazują się kolekcje klocków LEGO bazujące na popularnych grach komputerowych. Jedną z takich kolekcji jest LEGO Overwatch stworzona w oparciu o grę wydaną przez studio Blizzard w 2015 roku. Zestawy oferują możliwość budowania ulubionych postaci oraz lokacji znanych ze świata gry. Większość zestawów jest odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 8. roku życia, ale klocki LEGO Overwatch zapewnią świetną rozrywkę także starszym odbiorcom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl