Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Powered Up – konstrukcje z klocków wyposażone w silnik

LEGO Powered Up to kolekcja, w której znajdziemy zestawy wyposażone w silnik, baterie, czujniki oraz inne elementy elektroniki, które sprawiają, że zbudowana konstrukcja posiada odpowiednie funkcje. Głównym obszarem tej kolekcji są różne pojazdy, którymi można sterować z pomocą aplikacji stworzonej specjalnie na potrzeby tej serii. To wspaniała propozycja dla majsterkowiczów, którzy pragną od podstaw stworzyć praktyczną i działającą konstrukcję z klocków LEGO.

LEGO Powered UP

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Powered UP?

Głównym obszarem tej kolekcji są zestawy, które pozwalają na stworzenie działającego pojazdu wyposażonego w napęd. Wśród popularnych zestawów znajdziemy: pociąg, koparkę, samochód wyścigowy, a także inne pojazdy. Można nimi sterować z pomocą aplikacji Powered Up stworzonej specjalnie z myślą o tej serii klocków LEGO. To bardzo zaawansowana seria, która pozwala rozwijać umiejętności techniczne oraz spełniać się w roli domorosłego konstruktora.

W kolekcji LEGO Powered Up znajdziemy także roboty wykonujące podstawowe zadania, a nawet pianino, które może odgrywać różne melodie. W skład takich zestawów wchodzi nawet kilka tysięcy klocków, w tym elementy elektroniczne: silnik, baterie, czujniki i wiele innych. Użytkownicy mają możliwość pozyskania tych elementów w oddzielnych zestawach, dzięki czemu, LEGO Powered Up pozwala również na tworzenie autorskich konstrukcji wyposażonych w silnik.

Czym charakteryzuje się kolekcja LEGO Powered Up?

To bardzo nowoczesna i zaawansowana seria klocków adresowana do młodzieży oraz osób dorosłych. Duńska firma doskonale zdaje sobie sprawę, że klocki LEGO dostarczają frajdy nie tylko dzieciom, ale również starszym osobom, ceniącym sobie kreatywne rozrywki. Seria LEGO Powered Up odznacza się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, stworzone konstrukcje są bardzo trwałe, a jednocześnie, pięknie prezentują się jako oryginalna dekoracja wnętrza. Jest to także dobry wybór dla osób ceniących sobie rozrywki na świeżym powietrzu. Niektóre modele w tej serii zostały stworzone z myślą o wykonywaniu prostych prac w terenie.

Twórz własne konstrukcje LEGO z zaprogramowaną mechaniką

Z pomocą klocków LEGO Powered Up możesz tworzyć działające konstrukcje, takie jak zdalnie sterowane samochody, pociągi poruszające się po torach, a także koparki przeznaczone do wykonywania prostych prac terenowych. Dla fanów muzyki mamy w pełni funkcjonalny fortepian, który może odgrywać wybrane melodie. Seria jest połączona z aplikacją Powered Up, którą można zainstalować na naszych smartfonach. Umożliwia to proste programowanie oraz sterowanie konstrukcjami wykonanymi z klocków LEGO.

Do kogo adresowane są klocki z kolekcji LEGO Powered Up?

Biorąc pod uwagę złożoność zestawów, a także dużą liczbę szczegółowych elementów, zestawy LEGO Powered Up są dedykowane osobom powyżej 12. roku życia. W skład każdego zestawu wchodzi szczegółowa instrukcja, która pozwala krok po kroku złożyć działającą konstrukcje. Liczba detali jest imponująca. Świetnym przykładem jest tutaj chociażby model koparki Liebherr, który bardzo wiernie odzwierciedla oryginał w mniejszej skali. Zestawy LEGO Powered Up pozwalają rozwijać wiedzę z zakresu techniki oraz programowania urządzeń wyposażonych w napęd.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl