Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Speed Champions – realistyczne repliki samochodów wyścigowych

Seria LEGO Speed Champions jest adresowana do dzieci powyżej 7. roku życia, ale bez wątpienia sprosta również oczekiwaniom dorosłych osób, które szukają oryginalnej, motoryzacyjnej ozdoby do swojego pokoju. Zestawy dostępne w kolekcji LEGO Speed Champions pozwalają budować miniaturowe, bardzo realistyczne repliki najpopularniejszych samochodów wyścigowych. Kolekcja istnieje od 2015 roku i wciąż jest poszerzana o nowe modele aut.

LEGO Speed Champions

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Ocena

Czym charakteryzują się zestawy LEGO Speed Champions?

To bardzo złożone zestawy, w skład których wchodzi zwykle ponad 200 elementów. Można z nich stworzyć replikę ulubionego samochodu wyścigowego. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Wśród dostępnych zestawów znajdziemy prawdziwe perełki sportów wyścigowych: McLaren Senna, Ferrari F8 Tributo, czy też Lamborghini Huracan. Zestawy przepięknie prezentują się jako unikalna dekoracja pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Mogą również służyć do zabawy wszystkim dzieciom fascynującym się światem motoryzacji.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Speed Champions?

Seria LEGO Speed Champions jest rozwijana od 2015 roku. Do tej pory pojawiło się już kilkadziesiąt zestawów umożliwiających zbudowanie wymarzonego samochodu wyścigowego. Firma LEGO wciąż poszerza tę kolekcję, dodając nowe auta wchodzące na rynek. Do popularnych modeli zaliczymy: Ferrari F8, Nissan GTR, Chevrolet Camaro, Dodge Challenger, Ferrari F40, Audi Sport Quatrro S1 czy Porsche 911 Turbo z 1974 roku. Wybór jest naprawdę szeroki, dzięki czemu, każdy miłośnik znajdzie w kolekcji model ulubionego samochodu wyścigowego. Niektóre zestawy posiadają dwa modele do składania.

Co znajduje się w zestawie LEGO Speed Champions?

W każdym zestawie znajdziemy ponad 200 elementów potrzebnych do stworzenia realistycznego modelu samochodu wyścigowego. Wiele zestawów posiada również akcesoria, np. wymienne felgi, a także światła wyścigowe wykorzystywane do kultowych wyścigów na 1/4 mili. Największe zestawy posiadają dwie figurki, które można ustawić na linii startu. Dobrym przykładem jest chociażby zestaw, w którym można znaleźć nowego Dodge Chargera z 2018 roku, a także jego znacznie starszego kuzyna z roku 1970. Po za modelami samochodów mamy także figurki kierowców i porządkowego, a także świata do ustawienia na linii startu wyścigu.

Czym charakteryzują się klocki z serii LEGO Speed Champions?

Zestawy dostępne w serii LEGO Speed Champions mogą być wykorzystywane przez dzieci powyżej 7. roku życia. Szczegółowość modeli jest bardzo duża, dlatego też, dziecko może potrzebować pomocy ze strony osoby dorosłej, aby złożyć model. W zestawie znajduje się szczegółowa instrukcja, która pozwala krok po kroku złożyć swój ulubiony samochód sportowy z dostępnych klocków. Klocki LEGO Speed Champions odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz dużą dbałością o walory estetyczne. Figurki prezentują się naprawdę wyśmienicie, dzięki czemu, mogą służyć jako wyjątkowa ozdoba w pokoju.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium