Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Super Mario – zbuduj własny tor z przeszkodami

Zestawy LEGO Super Mario to interaktywna zabawka, z pomocą której dzieci mogą tworzyć własne tory przeszkód, a następne pokonywać je z pomocą realistycznej figurki Mario. Seria jest oczywiście inspirowana kultową grą komputerową o przygodach sympatycznego hydraulika, który musi pokonać szereg przeszkód, aby uwolnić księżniczkę porwaną przez niebezpiecznego smoka. LEGO Super Mario to nowa seria, zapoczątkowana przez duńską firmę w 2020 roku.

LEGO Super Mario

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
Filtruj
Marka
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Cena
  • od
    do
LEGO Super Mario - Mario pingwin - ulepszenie, 71384 LEGO Super Mario - Mario pingwin - ulepszenie, 71384
Cena: 40,17 zł
LEGO Super Mario - Mario szop - ulepszenie, 71385 LEGO Super Mario - Mario szop - ulepszenie, 71385
Cena: 40,17 zł
LEGO Super Mario Przygody z Mario — zestaw startowy, 71360 LEGO Super Mario Przygody z Mario — zestaw startowy, 71360
Cena: 204,97 zł
LEGO Super Mario Supergrzybowa Niespodzianka, 30385 LEGO Super Mario Supergrzybowa Niespodzianka, 30385
Cena: 24,65 zł

Interaktywny zestaw klocków LEGO Super Mario

Duńska firma coraz częściej łączy klasyczną zabawę klockami z nowoczesną technologią. LEGO Super Mario to zabawa interaktywna, która pozwala na projektowanie własnych torów inspirowanych grą komputerową Super Mario. Zbudowane tory można następnie pokonywać figurką Mario znajdująca się w zestawie. Nasz główny bohater żywiołowo reaguje na poczynania graczy, a stanięcie na określonym polu wywołuje jedną z kilku zaprogramowanych reakcji. Gra wymaga zatem nie tylko kreatywnego myślenia, ale również zręczności.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji LEGO Super Mario?

Podstawą kolekcji jest zestaw startowy, w którym znajdziemy podstawowe przeszkody oraz klocki potrzebne do zbudowania toru. Dostępna jest tutaj również chorągiewka wyznaczająca linię mety. W skład kolekcji wchodzą również bardziej zaawansowane przeszkody oraz nowe etapy do pokonania. W ten sposób można tworzyć wielopoziomową rozgrywkę, zupełnie jak w grze komputerowej. Z myślą o kolekcji LEGO Super Mario zaprojektowano aplikację mobilną, która pomaga w budowaniu imponujących torów przeszkód.

Najprostsze zestawy są złożone ze 150-250 elementów. Mamy również rozbudowane modele, w skład których wchodzi ponad 400 klocków. Prawdziwą gratką dla fanów kultowej gry komputerowej jest realistyczne model konsoli Nintendo wraz ze starym telewizorem, na którym znajduje się kadr z gry Super Mario. Zestaw ten składa się z ponad 2500 elementów i jest dedykowany dorosłym konstruktorom marzącym o ciekawej i oryginalnej dekoracji do pokoju. Zestaw ten łączy się również z torami przeszkód, które możemy pokonywać na interaktywnym telewizorze.

Czym odznaczają się zestawy klocków LEGO Super Mario?

Finalne modele z serii LEGO Super Mario robią pozytywne wrażenie dopracowaniem oraz wysoką szczegółowością. Imponujący jest również sam pomysł, który pozwala na budowanie własnych torów przeszkód, a także konsoli, telewizora i pada, z pomocą których możliwe będzie przechodzenie zaprojektowanych etapów. Produkty LEGO Super Mario cechują się również wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, mogą zaoferować wspaniałą zabawę na przestrzeni wielu lat.

Komu dedykowane są klocki LEGO Super Mario?

Najprostsze zestawy z serii LEGO Super Mario są adresowane do dzieci powyżej 6. roku życia. Najbardziej złożony zestawy z konsolą i telewizorem to propozycja dla starszych konstruktorów, którzy ukończyli przynajmniej 12 lat. W kolekcji LEGO Super Mario wielką frajdę mogą odnaleźć także dorosłe osoby, które dawniej cieszyły się rozgrywką w kultową grę Super Mario. Interaktywna zabawka rozwija kreatywne myślenie, poprawia zdolności techniczne i manualne, a ponadto, pozwala sprawdzić swoją zręczność na własnoręcznie zbudowanych torach przeszkód. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl