Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

LEGO Xtra – sposób na urozmaicenie świata zbudowanego z klocków

Wymarzony domek z klocków LEGO nie posiada w swoim otoczeniu dostatecznie dużo roślinności? Dziecko pragnie wzbogacić stworzone uniwersum o nowe dodatki? LEGO Xtra to seria, w której wydawane są różnorodne dodatki tematyczne, które można dołączyć do posiadanych zestawów klocków. To prosty sposób na dodatkowe urozmaicenie świata i zapewnienie dziecku kreatywnej i twórczej zabawy na wiele godzin.

LEGO Xtra

Filtruj / Sortuj
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego
Filtruj
Znane z TV
Rekomendowane przez psychologa dziecięcego

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w serii LEGO Xtra?

W tej kategorii dostępne są wszystkie akcesoria i dodatki, które mogą wzbogacić uniwersum stworzone z klocków LEGO. Wiele z tych elementów zostało stworzonych z myślą o wyposażeniu ludzików w nowe przedmioty. Mamy pakiet akcesoriów morskich, sportowych, spożywczych, botanicznych, ulicznych, a także akcesoria świąteczne. Dużą popularnością cieszą się także taśmy z nadrukowaną drogą lub wodą. Mogą być one wykorzystywane np. do tworzenia własnych miast lub torów wyścigowych. Dzięki LEGO Xtra, świat z klocków zyska nowe możliwości.

Jakie korzyści oferują akcesoria LEGO Xtra?

Klocki LEGO dają frajdę nie tylko wtedy, gdy je składamy, dążąc do stworzenia imponującej konstrukcji budynku, pojazdu czy postaci. Dzieci bardzo często wykorzystują gotowe konstrukcje do stworzenia własnego świata i zabaw, w którym ludziki stają się głównymi bohaterami animowanych opowieści. W ten sposób, dziecko może rozwijać wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Akcesoria dostępne w LEGO Xtra mają na celu wzbogacić świat oraz otworzyć przed dzieckiem nowe możliwości opowiadania własnych historii. Takie akcesoria mogą również pomóc w zabawach edukacyjnych. Weźmy chociażby artykuły spożywcze, które mogą wyposażyć sklep w świecie klocków. To świetny sposób, aby w formie zabawy przekazywać podstawowe umiejętności matematyczne.

Czym charakteryzują się dodatki LEGO Extra

Duńska firma na bieżąco analizuje potrzeby swoich klientów i dokłada wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich dzieci. W niektórych zestawach problemem jest właśnie ograniczony wybór dodatków, przez co świat staje się uboższy. Abt rozwiązać ten problem, LEGO na bieżąco dodaje pakiety akcesoriów, które można dobrać pod kątem indywidualnych potrzeb dziecka. Zestaw elementów LEGO Xtra nie wiążę się z dużym wydatkiem, za to oferuje dziecku wszechstronniejsze możliwości w tworzeniu własnego świata z klocków.

LEGO Xtra – wybierz dodatki pod kątem potrzeb dziecka

Firma LEGO stworzyła ogromne udogodnienie dla rodziców, którzy z pomocą zestawów LEGO Xtra mogą sprostać oczekiwaniom dziecka względem budowanego świata. Brakuje w nim zieleni? A może przydałyby się dodatkowe elementy infrastruktury ulicznej? W kolekcji LEGO Xtra znajdziemy także naklejki oraz taśmy z ulicą oraz torem wodnym. Seria dobrze łączy się z mini figurkami, które pozwolą wprowadzić do świata klocków nowych bohaterów. Z pomocą dodatkowych akcesoriów, dziecko może dowoli ubogacać kreowany świat i dostosowywać go do swoich potrzeb.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl