Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Action Add Ons – nowe figurki i akcesoria w kolekcji Action

Kolekcja Playmobil Action skupia się na odpowiedzialnych zawodach skupionych na ratowaniu oraz ochronie ludzkiego życia. Znajdziemy tu policjantów, strażaków, ratowników wodnych, a także oddziały specjalne. Duże zestawy tematyczne można powiększyć o nowe akcesoria obecne w kolekcji Playmobil Action Add Ons. W ten sposób można pozyskać dodatkowe figurki, które urozmaicą dziecku zabawę i znacznie poszerzą świat zbudowany z kolorowych elementów Playmobil.

PLAYMOBIL Action Add Ons

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Action Add Ons?

Z pomocą dodatków Playmobil Action Add Ons można rozbudować świat zbudowany z zestawów tematycznych Action, w skład których wchodzą budynki, pojazdy oraz figurki związane ze służbami miejskimi, takimi jak: policja, straż pożarna czy odział ratunkowy. Duże kolekcje Playmobil zawsze są wzbogacane przez akcesoria oraz dodatki. To prosty sposób na pozyskanie nowych figurek, które sprawią, że świat z klocków stanie się ciekawszy i zaoferuje dziecku nowe możliwości. Na dużych zestawach często możemy znaleźć kody seryjne dodatków, które zostały stworzone specjalnie z myślą o konkretnym zestawie przewodnim.

Czym charakteryzują się figurki Playmobil Action Add Ons?

Zabawki niemieckiej firmy Playmobil odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, mogą przez wiele lat zapewnić dziecku doskonałą zabawę. Figurki oraz pojazdy często służą do zabawy na świeżym powietrzu. Ze względu na staranne wykonanie, zabawki świetnie radzą sobie przy najbardziej aktywnych oraz eksploatacyjnych rozrywkach. Dodatki i akcesoria Playmobil cechują się również dużą szczegółowością i dbałością o atrakcyjny wygląd. Dzięki temu, kolorowe figurki przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy polegającej na opowiadaniu własnych historii.

Jakie możliwości oferują dodatki Playmobil Add Ons?

Duże zestawy Playmobil tworzą miejsce, w którym dziecku może odgrywać różne role oraz odtwarzać sceny związane z tematyką przewodnią zestawu. W przypadku Playmobil Action Add Ons jest to odpowiedzialna praca służby mundurowych, które każdego dnia dbają o bezpieczeństwo obywateli. Małe dzieci są zafascynowane tymi zawodami i często wymieniają je w odpowiedzi na pytanie o to, kim chcą zostać, jak dorosną. Zestawy Playmobil Action Add Ons to prosty sposób na pozyskanie nowych figurek oraz akcesoriów, które umilą i urozmaicą zabawę posiadanym zestawem.

Wybierz nowe figurki i akcesoria Playmobil Action Add Ons

Nasz sklep online może pochwalić się bardzo bogatą kolekcją zestawów tematycznych Playmobil. Podział na wygodne kategorie pomoże w znalezieniu zabawek dostosowanych do zainteresowań dziecka. W naszej ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć popularnych dodatków Playmobil Action Add Ons, z pomocą których można rozbudować podstawowy zestaw o nowe elementy i figurki. Zdecydowana większość zabawek marki Playmobil to propozycja dla dzieci w wieku 4-10 lat. Duża różnorodność sprawia, że rodzice bez trudu mogą wybrać odpowiedni zestaw.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl