Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Animals – kolorowy świat zwierząt w zestawach PLAYMOBIL

PLAYMOBIL Animals to jedna z wiodących kolekcji wchodzących w skład serii tematycznej Wild Life. Motywem przewodnim jest tutaj dzika natura. W dostępnych zestawach możemy znaleźć realistyczne figurki zwierząt z różnych zakątków świata. Kolekcja PLAYMOBIL Zwierzęta jest bardzo ceniona ze względu na walory edukacyjne. Z pomocą figurek można rozwijać zasób słów dziecka, a także przekazywać podstawową wiedzę na temat życia różnych gatunków zwierząt.

PLAYMOBIL Animals

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w bogatej kolekcji PLAYMOBIL Animals?

Głównym obszarem kolekcji PLAYMOBIL Animals są figurki ukazujące dzikie zwierzęta, takie jak np. słoń, lew, żyrafa, małpy, panda, hipopotam, struś i wiele innych. Zwierzęta są skonstruowane w ten sposób, aby ich kończyny i głowa były ruchome. To ułatwia odgrywanie różnych scen, co jest najczęstszą zabawą dziecka przy rozbudowanych zestawach PLAYMOBIL. Kolekcja Animals jest częścią głównej serii tematycznej, Wild Life, w której ukazywana jest dzika natura. Powiązanymi zestawami są zatem figurki odkrywców, leśne domki, kryjówki oraz pojazdy, wykorzystywane do odkrywania świata. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby zabrać dziecko na emocjonujące Safari w świecie PLAYMOBIL.

Czym charakteryzują się zabawki z serii PLAYMOBIL Animals?

Dużym plusem jest wyjątkowa realistyka zwierząt dostępnych w zestawach PLAYMOBIL Animals. Figurki posiadają ruchome elementy, dzięki czemu, oferują dziecku większą swobodę w odgrywaniu scenek. W połączeniu z innymi zestawami Wild Life, dziecko może wcielić się w rolę odkrywcy, który podróżuje po świecie, odkrywając nowe gatunki zwierząt. Zabawki tworzone przez niemiecką firmę odznaczają się także wysoką jakością wykonania. Dzięki temu, figurkami zwierząt dzieci mogą się bawić zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu.

Jakie zalety posiadają zabawki z kolekcji PLAYMOBIL Animals?

Zabawki PLAYMOBIL są adresowane do małych dzieci, powyżej 4. roku życia. Kolekcja Animals jest bardzo ceniona ze względu na walory edukacyjne. Z pomocą dostępnych figurek można uczyć dziecko nowych słów, a także ukazywać, czym odznaczają się poszczególne gatunki dzikich zwierząt. To wspaniała zabawa, która rozbudzi w każdym dziecku ciekawość świata i pomoże wcielić się w rolę nieustraszonego odkrywcy. Duża różnorodność zestawów sprawia, że bez trudu możemy dobrać nowe zabawki, stale rozwijając świat dzikiej natury z figurek i akcesoriów PLAYMOBIL.

Jak wybrać odpowiedni zestaw figurek PLAYMOBIL Animals?

W asortymencie zabawek sygnowanych marką PLAYMOBIL znajdziemy setki różnorodnych zestawów z figurkami, akcesoriami, budynkami, pojazdami oraz zwierzętami. Przy wyborze warto sprawdzić sygnaturę wiekową, która informuje, dla jakich dzieci odpowiednia jest wybrana zabawka. Większość zestawów PLAYMOBIL Animals jest adresowana do dzieci powyżej 4. roku życia. Kolejnym czynnikiem są zainteresowania dziecka. Seria zwierząt w świecie PLAYMOBIL jest uniwersalna i na pewno dostarczy dużej frajdy zarówno dziewczynkom, jak również chłopcom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl