Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Aquapark – wakacyjne przygody w świecie wyobraźni

Playmobil Aquapark to duży zestaw należący do kolekcji Summer Fun, w której motywem przewodnim są wakacyjne rozrywki. Z pomocą tego zestawu, dziecko może zbudować własny Aquapark ze zjeżdżalniami oraz basenem. Dużym plusem jest możliwość dokupienia innych zestawów z serii Summer Fun, aby zapewnić dziecku dodatkową rozrywkę. Playmobil Aquapark pozwala również rodzicom przekazać dziecku wiedzę na temat odpowiedzialnej zabawy w wodzie.

PLAYMOBIL Aquapark

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdziemy w zestawie Playmobil Aquapark?

W rozbudowanym zestawie tematycznym Playmobil Aquapark znajdziemy dużą wieżę ze zjeżdżalnią, basen z obrotową ośmiornicą, siatkę do wspinania, różnorodne akcesoria do zabawy, a także figurki wczasowiczów, którzy będą korzystali z dostępnych atrakcji. Figurki mogą korzystać ze zjeżdżalni, pływać w basenie, bawić się z foką, a także wspinać się po siatce. Plusem jest duży ponton wciągany na górę prostym mechanizmem. W sumie, na cały zestaw Playmobil Aquapark składa się ponad 140 części, które pozwolą na stworzenie kolorowego świata pełnego zabawy.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil Aquapark?

Cechą wspólną zabawek Playmobil są oczywiście charakterystyczne figurki, które pozwalają dziecku wcielać się w rolę i odgrywać sceny. Ludziki mogą być wyposażone w różne akcesoria, co dodatkowo wpływa na realistykę zabawy. Zabawki Playmobil są produkowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu, świetnie zniosą najbardziej szalone, letnie zabawy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestaw Playmobil Aquapark służył zabawie na świeżym powietrzu. Wystarczy napełnić wodą basen i gotowe. Duże zestawy tematyczne sprzyjają grupowym zabawom z rówieśnikami. Dzięki temu, także przedszkola korzystają z zabawek Playmobil.

Jakie zalety możemy przypisać zestawom Playmobil Aquapark?

Zestaw Playmobil Aquapark to zabawka, która ma korzystny wpływ na rozwój dziecka. Budowanie aquaparku z dostępnych elementów pozwala rozwijać podstawowe umiejętności techniczne. Z kolei odgrywanie scen oraz wcielanie się w role pozwala dziecku rozwijać wyobraźnię oraz kreatywne myślenie. Dydaktyczne i edukacyjne walory zabawek Playmobil są znane od wielu lat, dzięki czemu, cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Z pomocą zestawu Aquapark, rodzice mogą również w formie zabawy ukazać dziecku, na czym polega odpowiedzialna zabawa w wodzie.

Dlaczego warto sprawić dziecku tematyczne zabawki Playmobil?

Jak już mówiliśmy, zestawy Playmobil zapewnią dziecku nie tylko świetną zabawę, ale również zadbają o jego rozwój. Różnorodne zestawy wchodzące w skład kolekcji Summer Fun zapewnią doskonałą zabawę zarówno chłopcom, jak również dziewczynkom. Zabawki produkowane przez niemiecką firmę Playmobil będą odpowiednie dla dzieci powyżej 4. roku życia. Duża różnorodność zestawów sprawia, że rodzic bez trudu dobierze zabawkę pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl