Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Boże Narodzenie – zestaw, który rozbudzi w dziecku magię świąt

Zestaw Playmobil Boże Narodzenie został opracowany z myślą o budowaniu klimatu i atmosfery, która zachęci dziecko do aktywnego przeżywania tego wyjątkowego okresu. W skład zestawu wchodzi kalendarz adwentowy, który każdego dnia oferuje dziecku nowe akcesoria, które pozwolą stopniowo przygotować zabawkowy dom na przyjście świąt Bożego Narodzenia. Także rodzice odnajdą w tym zestawie mnóstwo frajdy, spędzając czas ze swoimi pociechami.

PLAYMOBIL Boże Narodzenie

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co zawiera w sobie zestaw Playmobil Boże Narodzenie?

Motywem przewodnim jest w tym zestawie dom oraz rodzina, która przygotowuje się na nadejście świąt Bożego Narodzenia. Mamy tu zatem duży dom wraz z akcesoriami, a także cztery figurki, w tym również figurkę Świętego Mikołaja. Zestaw bazuje również na kalendarzu adwentowym. Pudełko zawiera w sobie 24 okienka, a pod każdym z nich kryją się nowe akcesoria, które pozwolą stopniowo przygotowywać dom na przyjście świąt. Znajdziemy tu figurkę Świętego Mikołaja, bałwana, prezenty, wyposażenie domu, a także kolorową choinkę, która kryje się pod ostatnim, 24 okienkiem. Zabawka stopniowo buduje klimat i wprowadza w domu atmosferę świąt.

Czym charakteryzuje się zestaw Playmobil Boże Narodzenie?

Dużym plusem jest niewątpliwie bogata kolorystyka oraz liczne ozdoby świąteczne, które zdobią dom, będący głównym elementem tego zestawu. Całość jest dzięki temu bardziej realistyczna i pozwala stopniowo wprowadzać nowe elementy, wraz z kalendarzem adwentowym. Przypomnijmy, że w pudełko znajdują się 24 okienka z dodatkowymi akcesoriami. A zatem, zabawka powinna zostać wręczona na początku grudnia, np. na Mikołajki. Charakterystyczną cechą jest również staranne wykonanie, dzięki czemu, zabawka posłuży do najbardziej aktywnych zabaw.

Jakie zalety posiada zestaw Playmobil Boże Narodzenie?

Z pomocą zabawki Playmobil Boże Narodzenie, dziecko może poczuć atmosferę świąt oraz przekonać się o tym, że adwent to okres związany z aktywnymi przygotowaniami do świąt. Świąteczne porządki, zakupy, gotowanie, aż po dekorowanie domu – to wszystko jest możliwe w świecie zbudowanym z pomocą zestawu Playmobil Boże Narodzenie. Zabawa, w której dziecko może odtwarzać różne sytuacje oraz odgrywać role, rozwija wyobraźnie oraz kreatywne myślenie. Z tego względu, zabawki Playmobil są cenione także za walory edukacyjne i dydaktyczne.

Dlaczego warto sięgnąć po zestaw Playmobil Boże Narodzenie?

Kolorowy zestaw Playmobil Boże Narodzenie pozwoli dziecku poczuć magię świąt oraz aktywnie przeżywać okres adwentu, z niecierpliwością wyczekując momentu nadejścia świąt. Rodzice mogą wykorzystać tą zabawkę, aby pokazać dziecku, że święta to nie tylko przyjemność, ale również obowiązki: trzeba w końcu posprzątać dom, zrobić duże zakupy, a także przygotować wigilijne potrawy. To bardzo rozwijająca zabawka adresowana do dzieci w wieku powyżej 4. roku życia. Zestaw świąteczny może zostać wzbogacony o różnorodne figurki i akcesoria pochodzące np. z kolekcji Playmobil Family oraz City Life.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl