Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil City Action – zestawy związane z policją i strażą pożarną

Dzieci z dużym zainteresowaniem przyglądają się odpowiedzialnej pracy policjantów, strażaków oraz ratowników medycznych. Nieprzypadkowo, te zawody często są wymieniane przez małe dzieci w odpowiedzi na pytanie: „Kim chciałbyś zostać gdy dorośniesz?”. Zabawki Playmobil City Action już teraz pozwolą spełnić marzenia i sprawdzić się w roli policjanta, strażaka lub nieustraszonego ratownika. To niezwykle popularna seria zabawek dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

PLAYMOBIL City Action

Filtruj / Sortuj
Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919 Playmobil Komisariat policji z więzieniem, 6919
Cena: 398,18 zł
Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464 Playmobil Pojazd ratowniczy straży pożarnej, 9464
Cena: 293,12 zł

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil City Action?

Kolekcja Playmobil City Action jest rozszerzeniem serii City Life, w której dostępne są zestawy związane z życiem miasta. W mieście nie może oczywiście zabraknąć służb, które każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa oraz porządku. I to właśnie one są tematem przewodnim zestawów wchodzących w skład kolekcji Playmobil City Action. Znajdziemy tu m.in. straż pożarną z wozem strażackim, komisariat policji, oddział ratunkowy, służby drogowe, a nawet specjalne oddziały SWAT. Znajdziemy tu zarówno budynki, pojazdy, figurki, jak i szereg tematycznych akcesoriów. Bardzo zróżnicowana kolekcja sprawia, że rodzice bez trudu wybiorą zabawkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka.

Czym charakteryzują się zestawy w kolekcji Playmobil City Action?

Zabawki wyprodukowane przez niemiecką firmę Playmobil odznaczają się starannym i jakościowym wykonaniem. Dzięki temu, oferują trwałość stanowiącą ważny czynnik w przypadku zabawek dla dzieci. Atutem jest także atrakcyjny wygląd, który sprawia, że zabawki angażują uwagę dziecka i zachęcają do wciągającej zabawy. Duże zestawy tematyczne Playmobil City Action zapewnią świetną zabawę w gronie rówieśników, a także sprawdzą się przy rozrywce na świeżym powietrzu. Dobierając produkt pod kątem wieku dziecka, mamy pewność, że zabawka zaoferuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jakie możliwości oferują dziecku zabawki z serii Playmobil?

Seria Playmobil City Action jest adresowana do młodych konstruktów zafascynowanych pracą policji, straży pożarnej, ratowników oraz jednostek specjalnych. Z pomocą pojazdów i figurek dzieci mogą odtwarzać różne sytuacje, a także wcielić się w rolę. Taka zabawa pobudza wyobraźnię oraz rozwija kreatywne myślenie. Pozwala również rozwijać ciekawość względem otaczającego świata. Zabawki Playmobil są zatem cenione ze względu na swoje właściwości edukacyjne oraz dydaktyczne. To świetna opcja dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom rozwojową zabawę.

Wybierz zestawy Playmobil City Action w naszym sklepie online

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz bogaty wybór zestawów z kolekcji Playmobil City Action. Wybierając zabawkę dla dziecka zawsze należy spojrzeć na sygnaturę wieku, która informuje, do dzieci w jakim wieku adresowany jest wybrany zestaw. Większość zabawek z serii Playmobil City Action jest dedykowanych konstruktorom w wieku od 4 do 10 lat. Zaletą zakupów w sklepie online jest znacznie szerszy wybór, przystępne ceny, a także szybka realizacja zamówień. To prosty sposób na pozyskanie trafionego prezentu pod kątem zainteresowań dziecka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl