Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil City Airport – samoloty i lotnisko w świecie zabawek Playmobil

Wielkie i głośne maszyny zawsze przykuwają uwagę dziecka. Ciągnące się w nieskończoność pociągi, wysokie maszyny budowlane, różnorodne samochody, a także samoloty, które pozwalają przemierzać przestworza. W kolekcji Playmobil City Airport dziecko odnajdzie imponujący port lotniczy z samolotami i wcieli się w rolę kontrolera lotów, pilota oraz pasażera. To największa zaleta zabawek Playmobil – pełną swoboda w wyrażaniu siebie podczas zabawy.

PLAYMOBIL City Airport

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil City Airport?

Tematem przewodnim tej serii są oczywiście samoloty, które pozwalają nam dotrzeć w niemal każdy zakątek świata. Seria ta jest bardzo inspirująca dla dzieci, które z dużym zaciekawieniem obserwują tak imponujące maszyny. Z pomocą zestawów Playmobil City Airport, dziecko będzie mogło uruchomić własne lotnisko, a następnie przeprowadzić pasażerów przez cały proces odprawy, aż do zajęcia miejsca w kokpicie samolotu. W zestawach nie mogło oczywiście zabraknąć charakterystycznych figurek, które odgrywają tu kluczowe role. Mamy zatem pilota, obsługę lotniska, mechanika, a także pasażerów oczekujących na swój lot.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil City Airport?

Zabawki Playmobil zachwycają starannym wykonaniem i wyrazistą kolorystyką. Dzięki temu, zestawy od razu przykuwają uwagę dziecka i zachęcają do wielogodzinnej zabawy. Tworzenie własnych lokacji, a następne odtwarzanie własnych sytuacji to zabawa, która rozwija wyobraźnię. Świat z klocków można stopniowo powiększać, wprowadzając nowe lokacje oraz figurki. Seria Playmobil City Airport jest powiązana bezpośrednio z tematyką przewodnią City Action, w skład której wchodzą różne budynki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania miasta.

Dlaczego warto kupić dziecku zabawki tematyczne Playmobil?

Zabawki niemieckiej firmy Playmobil są cenione ze względu na swoje właściwości edukacyjne. Z pomocą tych imponujących zabawek można zbudować własny świat, a następnie wcielać się w nim w różne role. To zabawa, która rozwija wyobraźnie oraz kreatywne myślenie dziecka. Duże zestawy Playmobil City Airport, ze względu na obecność wielu figurek oraz akcesoriów, umożliwią zabawę w większej grupie, co stanowi duży atut w przypadku zabawek dla rodzeństwa. Kolorowe zestawy Playmobil są w stanie zapewnić udaną i twórczą rozrywkę z dala od komputera i smartfona.

Wybierz interesujące zestawy Playmobil City Airport w sklepie online

W naszym sklepie online znajdziesz rozbudowaną kolekcję zabawek Playmobil. Są one podzielone na kolekcje oraz serie tematyczne. Duża różnorodność sprawia, że bez trudu dobierzesz zestaw pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na informację o zalecanym wieku dziecka. Większość zabawek Playmobil jest produkowanych z myślą o dzieciach w wieku 4-10 lat. Kolejną zaletą jest możliwość stopniowego powiększania świata klocków, poprzez kupowanie dodatków oraz nowych zestawów w tej samej tematyce.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl