Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil City Life – rozbudowana kolekcja zestawów związanych z miejskim życiem

City Life to jedna z wiodących kolekcji tematycznych dostępnych w ofercie niemieckiego producenta zabawek. Znajdziemy tu tematyczne zestawy poświęcone codziennemu życiu w mieście. W skład kolekcji wchodzi kilkadziesiąt różnorodnych zestawów, dzięki czemu, rodzice mogą bez trudu dobrać zabawkę pod kątem indywidualnych zainteresowań młodego konstruktora. Playmobil City Life zapewni rozwojową i wciągającą zabawę dzieciom w różnym wieku.

PLAYMOBIL City Life

Filtruj / Sortuj
Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190 Playmobil Duży szpital z wyposażeniem, 70190
Cena: 661,88 zł
Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275 Playmobil Hotel dla zwierząt, 9275
Cena: 283,65 zł
Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049 Playmobil Karetka ze światłem i dźwiękiem, 70049
Cena: 177,55 zł

Jakie zestawy wchodzą w skład kolekcji Playmobil City Life?

Kolekcja Playmobil City Life jest rozwijana od wielu lat. To jeden z flagowych produktów niemieckiej firmy zabawkarskiej. Tematyką przewodnią zestawów jest oczywiście miejskie życie. W ich skład wchodzą zatem budynki, pojazdy, figurki oraz bogaty wybór akcesoriów, z pomocą których można urozmaicić świat stworzony z kloców Playmobil. Liczne zestawy łączą się ze sobą, dzięki czemu, pozwolą na stworzenie kolorowego, tętniącego życiem miasta.

Wybór zestawów w kolekcji Playmobil City Life jest ogromny. Do popularnych produktów z tej serii zaliczymy: Szpital, Szkołę, Nowoczesne Domy, Studio tańca, Stację benzynową, Pasaż handlowy i wiele innych. Pokrewną kolekcją jest Playmobil City Action, w skład której wchodzą zestawy poświęcone służbom, które dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Dzięki temu, miasto może zostać wyposażone w komisariat, straż pożarną, a nawet oddział ratownictwa wodnego.

Czym odznaczają się zabawki w kolekcji Playmobil City Life?

Niemiecka firma od lat cieszy się dużym zaufaniem ze strony rodziców. Wszystko za sprawą jakościowego wykonania zabawek, które wchodzą w skład kolekcji Playmobil City Life. Wysoka jakość wpływa na atrakcyjny wygląd, który angażuje uwagę dziecka i zachęca do zabawy. Rodzice mają także pewność, że wybierając produkt adresowany do odpowiedniej grupy wiekowej, zaoferują swoim dzieciom całkowicie bezpieczną zabawę. Trwałość zestawów Playmobil City Life sprawia, że można ich używać także do zabawy w gronie rówieśników oraz na świeżym powietrzu.

Jakie możliwości oferują dziecku zestawy Playmobil?

Z pomocą zestawów Playmobil City Life, dziecko może zbudować własne miasto, w którym będzie opowiadać własne historie oraz wcielać się w różne role. Nie ulega wątpliwości, że taka forma zabawy ma korzystny wpływ na rozwój wyobraźni, a także wspiera kreatywne myślenie. Zabawa z zestawami Playmobil budzi także ciekawość potrzebną do poznawania otaczającego świata. Zabawki mogą okazać się cenną pomocą dydaktyczną. Z ich wsparciem rodzice mogą przekazywać dziecku wartościową wiedzę, która jest łatwiej przyswajana w formie wesołej zabawy.

Bogaty wybór zestawów Playmobil City Life w naszym sklepie online

W ofercie naszego sklepu online znajdziesz rozbudowaną kolekcję zestawów Playmobil City Life. Nasze produkty są uporządkowane według serii, a także tematyki przewodniej, dzięki czemu, bez trudu znajdziesz zabawkę odpowiednią dla dziecka. Większość zabawek marki Playmobil jest adresowanych do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Miasto zbudowane z pomocą dużych zestawów można stopniowo poszerzać o nowe zestawy, a także akcesoria i dodatki dostępne w Playmobil City Life Add Ons. Zaletą zakupów w naszym sklepie online są przystępne ceny, szeroki wybór, a także szybka realizacja.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl