Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Country – kolorowe zabawki w wiejskiej scenerii

Kolekcja Playmobil Country pozwala dziecku udać się na szaloną wycieczkę na wieś, gdzie będzie mogło rozwijać swoją wiedzę na temat życia poszczególnych zwierząt gospodarskich, a także dowiedzieć się, jak odpowiedzialna jest praca każdego gospodarza. Duże zestawy pozwalają stworzyć ogromny świat, w którym nie zabraknie ferm, stadnin oraz wiejskich gospodarstw. Nie dziwi fakt, że zróżnicowana kolekcja Playmobil Country cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

PLAYMOBIL Country

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Country?

Najbardziej rozbudowane zestawy w kolekcji Playmobil Country oddają do naszej dyspozycji budynki z figurkami zwierząt oraz ich opiekunów. Mamy zatem duże gospodarstwo rolne z silosem, stadninę koni, stadninę kucy, wiejskie domki, a także pojazdy, bez których praca na wsi jest niemożliwa. Dzieci żyjące na co dzień w mieście mają coraz mniej kontaktu z naturą i nie mają okazji, aby poznać życie wsi. Warto zatem rozwijać ich wiedzę z pomocą tematycznych zestawem, które pozwolą zbudować dobrze funkcjonującą wieś w domu. Wystarczą kolorowe zestawy klocków, figurek oraz akcesoriów. Playmobil Country pozwoli Twojemu dziecku poznawać fascynujący świat natury.

Czym charakteryzują się zabawki Playmobil Country?

Zabawki Playmobil od lat cieszą się uznaniem ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjny wygląd, który absorbuje uwagę dziecka, zachęcając do zabawy. Pierwsze figurki Playmobil powstały prawie 50 lat temu, a mimo to, wciąż cieszą się niesłabnącą zainteresowaniem ze strony dzieci. Duże zestawy tematyczne Playmobil Country zostały zaprojektowane z myślą o poznawaniu życia i obyczajów obowiązujących na wsi. Wysoka jakość zabawek sprawia, że świetnie sprawdzą się one podczas zabawy na świeżym powietrzu, co dodatkowo podkreśli ich motyw przewodni.

Jakie zalety posiadają zestawy Playmobil o tematyce wsi?

Z pomocą zestawów Playmobil Country możesz przybliżyć dziecku wiele ciekawych informacji, na temat zwierząt hodowlanych. Wiedza w trakcie zabawy jest przyswajana dużo szybciej, dzięki czemu, dziecko w zaciszu domu może poznawać otaczający świat i poszerzać horyzonty. Figurki Playmobil pozwalają odtwarzać różne sytuacje oraz wcielać się w różne role, dzięki czemu, zabawa rozwija wyobraźnię, a także pobudza kreatywne myślenie. Duże zestawy Playmobil Country stanowią także świetną propozycję dla kilku dzieci, wspierając wspólną zabawę w grupie.

Jak wybrać odpowiedni dla dziecka zestaw Playmobil?

Duża różnorodność zabawek Playmobil Country sprawia, że rodzice nie powinni mieć trudności z wyborem zabawki dostosowanej do indywidualnych zainteresowań swojego dziecka. Bogaty wybór zabawek znajdziesz na naszej stronie internetowej. Koniecznie zwróć uwagę na sygnaturę wieku, przypisaną do każdej zabawki. Informuje ona o tym, dla jakich dzieci wybrana zabawka będzie bezpieczna i odpowiednia pod kątem manualnej zabawy. Większość zestawów Playmobil Country jest adresowana do dzieci w wieku do 4 do 10 lat.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl