Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Domek Leśniczego – chwila wytchnienia na łonie natury

Odgrywanie scenek oraz wcielanie się w różne role to nieodzowna zabawa dzieci w różnym wieku. Pozwala kształtować wyobraźnię oraz rozwijać kreatywne myślenie. Do takich zabaw potrzebne są zabawki, które pomogą dziecku przenieść się do świata fantazji. Dobrym przykładem takiej zabawki jest zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego. To rozbudowany zestaw, z pomocą którego, dziecko będzie mogło wcielić się w rolę leśniczego wykonującego swoje codzienne obowiązki.

PLAYMOBIL Domek leśniczego

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Co znajdziemy w zestawie PLAYMOBIL Domek Leśniczego?

W skład zestawu PLAYMOBIL Domek Leśniczego wchodzi kilkadziesiąt elementów. Znajdziemy tu trzy figurki: leśniczego, jego żonę oraz dziecko. Do tego, realistyczny model domku oraz akcesoria i narzędzia, których nie może zabraknąć w gospodarstwie leśniczego. Mamy także figurki zwierząt: sarenki oraz psa. W ofercie PLAYMOBIL znajdziemy również zestawy z innymi zwierzątkami, dzięki czemu, uniwersum oferowane przez komplet PLAYMOBIL Domek Leśniczego może zostać z czasem rozwinięte o nowe elementy. Figurki znajdujące się w zestawie mogą dzierżyć różne narzędzia potrzebne do wykonywania codziennych prac.

Czym charakteryzuje się zabawka PLAYMOBIL Domek Leśniczego?

Zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego składa się z realistycznych figurek oraz akcesoriów, które zapewnią dziecku wielogodzinną i wciągającą zabawę. Zabawki niemieckiej firmy odznaczają się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu, nie tracą swojego doskonałego wyglądu na przestrzeni lat. Wysoka wytrzymałość figurek dzielnie sprosta najbardziej intensywnym zabawom, a jedno jest pewne: dziecko na pewno wynajdzie leśniczemu wiele wymagających i trudnych obowiązków. Na szczęście, zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego jest na to dobrze przygotowany.

Jakie korzyści oferuje nam zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego?

To imponujący zestaw, który pozwoli dziecku wcielić się w odpowiedzialną rolę leśniczego, który dba o otaczające rośliny oraz zwierzęta. W wykonywaniu codziennych obowiązków pomaga mu żona. Z kolei ich dziecko może cieszyć się labą pośród różnych zabawek. Zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego pozwala zatem dziecku wcielać się w różne role i odgrywać scenki. To bardzo wciągająca zabawa, która pobudza wyobraźnię oraz rozwija kreatywne myślenie i funkcje poznawcze. Z czasem, zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego może zostać poszerzony o nowe zestawy tematyczne, co pozwoli dziecku zbudować bogatszy świat z realistycznych figurek.

Zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego to świetny prezent dla najmłodszych!

Szukasz zabawki, która zagwarantuje dziecku wielogodzinną rozgrywkę z odgrywaniem scen? PLAYMOBIL Domek Leśniczego to doskonała propozycja, która pozwoli dziecku przenieść się na łono natury i wypełniać odpowiedzialne zadania strażnika lasu. Zestaw jest bogaty w akcesoria i narzędzia, bez których nie mógłby się obejść prawdziwy leśniczy. Ze względu na obecność małych elementów, zabawka nie jest odpowiednim wyborem dla małych dzieci. Zgodnie z sygnaturą wieku, zestaw PLAYMOBIL Domek Leśniczego jest adresowany do dzieci w wieku 4-10 lat.  

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl