Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Duo Packs – kultowe figurki dla kolekcjonerów

Zabawki systemowe PLAYMOBIL są rozwijane od 1974 roku. Niemiecka firma zyskała ogromną popularność za sprawą kultowych figurek wykonanych z tworzywa. Figurki mogą być wyposażone w różne narzędzia i akcesoria, co ułatwia dziecku ogrywanie różnych scenek oraz wcielanie się w różne role. PLAYMOBIL Duo Packs to niewielkie zestawy, w których można odnaleźć dwie figurki tematyczne. To sprawdzony sposób na rozbudowanie świata zbudowanego z kolorowych konstrukcji PLAYMOBIL.

PLAYMOBIL Duo Packs

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zestawy znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Duo Packs?

Jak sama nazwa wskazuje, PLAYMOBIL Duo Packs to zestawy, w których znajdziemy dwa ludziki PLAYMOBIL powiązane ze sobą tematycznie. Przykładem może być chociażby zestaw nawiązujący do tematyki pirackiej. Znajdziemy w nim figurkę pirata oraz żołnierza. Każda z większych serii przewodnich PLAYMOBIL może zostać wzbogacone o dodatkowe figurki. Na przykład w kolekcji City Life można pozyskać dodatkowe figurki policjantów, strażaków oraz innych osób, bez których prawidłowe funkcjonowanie miasta byłoby niemożliwe. Wraz z figurkami można pozyskać także dodatkowe akcesoria, w które mogą zostać wyposażone nasze ludziki.

Czym charakteryzują się kolekcje figurek PLAYMOBIL Duo Packs?

Figurki PLAYMOBIL są produkowane od 1974 roku. Co ciekawe, wcześniej, firma, która zapoczątkowała kultową serię zabawek, działała aktywnie w przemyśle metalurgicznym. Zabawki były odpowiedzią na globalny kryzys. Charakterystyczne ludziki o wysokości 7,5 cm szybko zyskały dużą popularność na świecie, a dziś, ich liczbę możemy podawać w miliardach egzemplarzy. Figurki PLAYMOBIL to zabawki systemowe, co oznacza, że posiadają ruchome kończyny, a ponadto, mogą być wyposażone w różne akcesoria i narzędzia. Odznaczają się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu, zapewniają dzieciom udaną zabawę.

Jakie możliwości oferują nam zabawki z serii PLAYMOBIL Duo Packs?

W świecie zbudowanym z zestawów PLAYMOBIL, dziecko może odgrywać różne scenki oraz opowiadać własne historie. Jest to zabawa, która rozwija wyobraźnię oraz pobudza kreatywne myślenie. Im więcej figurek, tym większa frajda z zabawy. Dlatego też, firma PLAYMOBIL postanowiła wprowadzić produkty Duo Packs, z pomocą których można pozyskać dodatkowe figurki. Duża różnorodność produktów sprawia, że możemy bez trudu pozyskać figurki potrzebne dziecku do satysfakcjonującej zabawy. Każda większa seria posiada dodatkowe figurki dostępne w ofercie PLAYMOBIL Duo Packs.

Do kogo adresowane są popularne zabawki PLAYMOBIL Duo Packs?

Zestawy PLAYMOBIL to zabawki adresowane do dzieci w wieku 4-10 lat. Z ich pomocą można tworzyć kolorowy świat, który będzie idealnym miejscem do opowiadania własnych historii. Dodatkowe ludziki urozmaicają ten świat i dają dziecku większe możliwości w odgrywaniu scenek. PLAYMOBIL Duo Packs jest zatem odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy poszukiwali sposobu na pozyskanie dodatkowych figurek dla swojego dziecka. Bogaty wybór produktów sprawia, że bez trudu możemy dostosować wybrane zestawy pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl