Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Duży plac budowy – techniczne wyzwania przed Twoim dzieckiem

Firma PLAYMOBIL chętnie sięga po sprawdzone i wyjątkowo popularne tematyki wśród dzieci. Dużą atrakcją dla małego dziecka jest oglądanie pracy imponujących maszyn, pracujących na budowie. Zestawy w tej tematyce pozwalają zaspokoić ciekawość dziecka i samodzielnie wcielić się w rolę kierownika budowy. Zestaw PLAYMOBIL Duży plac budowy to doskonała propozycja dla wszystkich młodych konstruktorów, pragnących wznosić imponujące budynki.

PLAYMOBIL Duży plac budowy

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie elementy znajdziemy w zestawie PLAYMOBIL Duży plac budowy?

To duży zestaw, w skład których wchodzi dźwig, szkielet konstruowanego budynku, a także liczne akcesoria i narzędzia, bez których nie mogłaby się obyć żadna budowa. To przewodni zestaw wchodzący w skład serii City Action. Zaletą jest różnorodność mniejszych zestawów, które stopniowo pozwalają rozwijać budowę o nowe pojazdy. W zestawie znajdziemy również figurki robotników odpowiedzialnych za wykonywanie różnorodnych prac. Zestaw posiada kilkaset elementów, co najlepiej odzwierciedla możliwości oferowane dziecku przez PLAYMOBIL Duży plac budowy.

Czym odznacza się zabawka PLAYMOBIL Duży plac budowy?

Zestaw pozwoli małym konstruktom bliżej przyjrzeć się imponującemu światu budowy. Jak działają poszczególne pojazdy i narzędzia? W jaki sposób można wznosić imponujące budynki? Zabawka PLAYMOBIL Duży plac budowy to dobra metoda, aby zaspokoić ciekawość dziecka i rozwinąć zainteresowania w kwestiach technicznych. Zabawki niemieckiej firmy odznaczają się również wysoką jakością wykonania, co sprawia, że świetnie znoszą najbardziej aktywne zabawy oraz eksploatację na przestrzeni lat. Znakiem rozpoznawczym zabawek PLAYMOBIL są charakterystyczne figurki, które można wyposażyć w różnorodne akcesoria.

Jakie korzyści oferuje seria PLAYMOBIL Duży plac budowy?

Małe dzieci bardzo często są zafascynowane wielkimi pojazdami wykonującymi specjalne zadania. Zwłaszcza chłopcy lubią przyglądać się dźwigom, żurawiom, koparkom, betoniarkom oraz innej maszynerii technicznej. Zestaw PLAYMOBIL Duży plac budowy pozwala zaspokoić ciekawość dziecka. Co więcej, dziecko może wcielić się w rolę konstruktora, nadzorując pracę w mini świecie z kolorowych elementów PLAYMOBIL. To także miejsce, w którym można odgrywać różne sceny oraz wcielać się w rolę specjalistów pełniących odpowiedzialne funkcje na budowie.

Dlaczego warto wybrać rozbudowany zestaw PLAYMOBIL Duży plac budowy?

To wiodący zestaw wchodzący w skład rozbudowanej kolekcji City Action. Duży plac budowy pozwoli dziecku zgłębić podstawowe arkana wiedzy technicznej, a także zapoznać się z profesjonalnym sprzętem w zabawkowej odsłonie. Rodzice mogą wytłumaczyć, jak działają poszczególne narzędzia i pojazdy, co stanowi dodatkowy walor edukacyjny. Zestaw można stopniowo poszerzać o nowe pojazdy oraz figurki, dzięki czemu, mini świat zapewni dziecku większe możliwości zabawy. Zestawy PLAYMOBIL są adresowane do dzieci w wieku powyżej 10 lat.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl