Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

PLAYMOBIL Dwarf Kingdom – witaj w kolorowym królestwie krasnoludów

Krasnoludy to istoty wywodzące się z mitologii nordyckiej oraz germańskiej. Obecnie, są nieodzownym motywem występującym w bajkach, powieściach fantastycznych, a także grach komputerowych. Z odważnymi krasnoludami spotkamy się również w świecie zabawek PLAYMOBIL. To bardzo popularna kolekcja wchodząca w skład tematycznej serii Knights. PLAYMOBIL Dwarf Kingdom to fantastyczne zestawy, które zainteresują przede wszystkim chłopców w wieku od 4 do 12 lat.

 

PLAYMOBIL Dwarf Kingdom

Filtruj / Sortuj

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji PLAYMOBIL Dwarf Kingdom?

W bogatej kolekcji Królestwa Krasnoludów dostępne są budynki, różnorodne lokacje, a także figurki ukazujące walecznych krasnoludów. Jednym z wiodących zespołów jest Mobilna Forteca, wyposażona w oręż oraz pułapki, które pozwalają bronić się przed natarciem. Kolejny zestaw pozwala nam pozyskać króla krasnoludów, czyli wyjątkowo realistyczną figurkę wyposażoną w zbroję, tarczę oraz młot bojowy. Warto nadmienić, że kolekcja PLAYMOBIL Dwarf Kingdom jest częścią serii Knights, której motywem przewodnim są wojownicy, wielkie bitwy, a także różnorodny oręż. W związku z tym, dzieci mogą liczyć na bogaty wybór zestawów, które stopniowo poszerzą mini świat PLAYMOBIL.

Czym charakteryzują się zestawy zabawek PLAYMOBIL Dwarf Kingdom?

Główną atrakcją zestawu PLAYMOBIL Dwarf Kingdom jest duża forteca, której mogą bronić dzielne krasnoludy. Pojedynczy zestaw zawiera cztery figurki oraz bogaty wybór akcesoriów, w tym broni, w którą można wyposażyć krasnoludzkich wojowników. Zabawki produkowane przez niemiecką firmę PLAYMOBIL odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz dużą pomysłowością. Dzięki temu, zestaw zapewni wielogodzinną i wciągającą zabawę, zarówno w domu, jak również na świeżym powietrzu. Duże zestawy, takie jak PLAYMOBIL Dwarf Kingdom świetnie nadają się do zabawy w gronie rówieśników.

Jakie możliwości oferują dzieciom zabawki PLAYMOBIL Dwarf Kingdom?

Z pomocą zestawu Dwarf Kingdom, dzieci mogą odtwarzać różne sceny, np. oblężenie krasnoludzkiej fortecy przez innych wojowników wchodzących w skład serii Knights. Odgrywanie scenek to bardzo rozwojowa zabawa, która korzystnie wpływa na kreatywne myślenie oraz wyobraźnię. Dużym plusem jest możliwość urozmaicenia dostępnego świata z zestawami figurek oraz akcesoriów powiązanych tematycznie. Dzięki temu możliwości oferowane przez zabawki PLAYMOBIL, w tym również Królestwo Krasnoludów, są praktycznie nieograniczone.

Jak wybrać odpowiedni zestaw z kolekcji PLAYMOBIL Królestwo Krasnoludów?

Zabawki PLAYMOBIL oferują dużą różnorodność, dzięki czemu, rodzice bez trudu mogą dobrać zabawkę pod kątem indywidualnych zainteresowań dziecka. PLAYMOBIL Dwarf Kingdom to świetna propozycja dla chłopców, którzy z zapartym tchem śledzą bajki oraz seriale dziecięce, w którym można spotkać rasę krasnoludów. Jest to również popularny motyw w wielu grach komputerowych. Większość zestawów PLAYMOBIL Królestwo Krasnoludów to zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 4. roku życia. W dostępnych zestawach znajdziemy realistyczne figurki krasnoludów, budynki oraz liczne akcesoria.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl