Program lojalnościowy
Za każde wydane 1zł otrzymasz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach🤑
Masz zebrane: zaloguj się, żeby zobaczyć stan
 
 

Playmobil Family Fun Add Ons – wakacje z rodziną w serii zabawek Playmobil

Seria Family Fun to zabawki, w których tematyką przewodnią są wspaniałe wakacje spędzane całą rodziną. Wśród popularnych zestawów znajdziemy plac kempingowy, wycieczkę do ZOO, parko wodny, oceanarium i wiele innych atrakcji, które odwiedzamy podczas letnich wycieczek. Playmobil Family Fun Add Ons to seria dodatków, które mogą urozmaicić świat zbudowany z przewodnich zestawów. W ten sposób możemy dziecku zaoferować szersze możliwości zabawy.

PLAYMOBIL Family Fun Add Ons

Filtruj / Sortuj
Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088 Playmobil Rodzinne auto kempingowe, 70088
Cena: 261,60 zł

Jakie zabawki znajdziemy w kolekcji Playmobil Family Fun Add Ons?

Family Fun to jedna z najpopularniejszych kolekcji zabawek w asortymencie niemieckiego producenta. Porusza tematykę wakacji, dzięki czemu, wzbudza w dzieciach pozytywne emocje i wspomnienia z rodzinnych, letnich wypraw. W ten sposób, dziecko może poczuć klimat wakacji nawet w środku roku szkolnego. Czy może być coś lepszego po kolejnym dniu nauki? Playmobil Family Fun Add Ons to seria dodatków i akcesoriów, które mogą wzbogacić większe zestawy przewodnie. Znajdziemy tu przede wszystkim nowe figurki, a także dodatki, w które mogą zostać wyposażone. Figurki Playmobil można przebierać w inne stroje, a także umieszczać w ich dłoniach wybrane akcesoria.

Czym charakteryzują się dodatki Playmobil Family Fun Add Ons?

Figurki Playmobil dostępne w dodatkach pozwolą rozszerzyć świat zbudowany z przewodnich zestawów, takich jak chociażby Park Wodny czy Plac Kempingowy. W dużych zestawach znajdziemy zwykle od 4 do 6 figurek: rodziców, dwoje dzieci, a także ewentualne figurki tematyczne, np. przewodnika. Kupując dodatki Playmobil Family Fun Add Ons, dziecko może w pewien sposób ożywić świat z klocków, wprowadzając do niego nowe postacie i role. Zabawki Playmobil odznaczają się najwyższą jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem, który przykuwa uwagę dziecka.

Dlaczego warto kupować dodatkowe figurki Playmobil Add Ons?

Zestawy Playmobil oferują dziecku kreatywną zabawę, podczas której można wcielać się w rożne role oraz odgrywać sceny. Im większa liczba figurek, tym szersze są możliwości zabawy. W związku z tym, dodatki Playmobil Family Fun Add Ons pozwolą znacznie urozmaicić świat zbudowany z pomocą dużych zestawów. Co więcej, w ten sposób możesz bez kosztownych wydatków podarować swojemu dziecku drobny prezent, który na pewno dostarczy dużej frajdy. Różnorodność zabawek w ofercie Playmobil sprawia, że nie powinniśmy mieć problemu z odnalezieniem właściwego zestawu dodatków.

Jak wybrać najlepsze akcesoria Playmobil Family Fun Add Ons?

W tym celu warto oczywiście wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka, a także posiadane już zestawy tematyczne. Seria Playmobil Family Fun Add Ons jest adresowana do zestawów, w których tematyką przewodnią są wakacje spędzane w rodzinnym gronie. W naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór zabawek Playmobil, dzięki czemu, bez trudu dobierzesz zestawy pod katem zainteresowań swojego dziecka. Warto również pamiętać o sygnaturach wieku. Większość zestawów Playmobil jest adresowana do dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl